Столиця може отримати 100 млн грн від плати за паркування у 2019 році

странніков, трибуна, київрада,

Tool items

Столиця може отримати 100 млн грн від плати за паркування у 2019 році

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати  внесли зміни до встановлення місцевих податків і зборів у місті Києві.

Відповідно до рішення, депутати встановили нульову ставку збору за місця для паркування транспортних засобів. Раніше відповідний збір складав від 0,03 до 0,05% мінімальної заробітної плати станом на 1 січня податкового (звітного) року. Дія такого стягнення розповсюджувалася на всі паркувальні майданчики, закріплені за комунальним підприємством "Київтранспарксервіс". Сьогодні ставку паркувального збору було скасовано у зв’язку із новими нормативами надходження плати за паркування, що визначено у міському бюджеті на наступний рік.

«У бюджеті міста Києва-2019, який ми прийняли минулого тижня,  запроваджена інша система стягнення плати за паркування. Відповідно, до нового порядку залучення до бюджету коштів від цього виду діяльності, 60% плати за паркування, яку отримує "Київтранспарксервіс", буде автоматично зараховуватись до бюджету. Решта 40% - залишається у комунального підприємства. До прикладу, новими нормативами передбачено надходження у розмірі 100 млн грн, замість тих 20-30 млн, які щороку ми закладали в міському бюджеті. Це те, чого раніше не було, і те, що дозволить нам значно збільшити надходження від паркування. Через це паркувальний збір втрачає свою актуальність, бо фактично ми самі себе оподатковуємо», - наголосив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Рішення підтримали 73 депутати Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.