Столичних працівників музеїв урочисто привітали із професійним святом

Tool items

Музейників Києва привітали із професійним святом – Міжнародним днем музеїв, який культурна громадськість відзначає 18 травня. У Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва заступниця голови КМДА, депутатка Київської міської ради Ганна Старостенко вручила кращим працівникам музейної справи Подяки Київського міського голови.

«Музейні заклади столиці розвиваються, розширюючи форми і методи роботи з відвідувачами, перетворюються на майданчики творчого та наукового спілкування. Застосування новітніх інформаційних технологій робить відвідувачів активними учасниками музейних процесів. Шановні музейні працівники, своєю діяльністю ви поєднуєте історичне минуле із сучасністю і майбутнім. Саме завдяки вашій подвижницькій, натхненній праці наша історико-культурна спадщина є візитівкою країни та нашого міста. А збережені безцінні колекції музеїв – важливою частиною світової культури. Щиро дякую вам за щоденну самовіддану працю, бажаю нових творчих здобутків і відкриттів, якнайскорішої Перемоги України та миру в нашій державі!» – привітала Ганна Старостенко від імені мера столиці Віталія Кличка працівників музеїв Києва з їхнім професійним святом.

Заступниця голови КМДА зауважила, що музейники третій рік поспіль продовжують працювати в складних умовах. Із початком широкомасштабного вторгнення рф на територію України музеї комунальної власності Києва вимушені були зняти постійно діючі експозиції, утім роботу свою не припинили. Так, за минулий рік у музеях експонували понад 400 виставок. Також у музеях проводять майстер-класи, концерти, заходи на підтримку ЗСУ тощо. А науковці – розробляють пішохідні екскурсії, які користуються попитом у містян. Крім того, музеї активізували міжнародну діяльність – у 2023-му реалізували 9 масштабних проєктів.

Під час заходу депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії Київської міської ради  з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха вручила музейникам столиці Почесні грамоти Київського міського голови.

«У цей непростий час, коли наша держава переживає повномасштабну війну, збереження культурної та історичної спадщини набуває особливого значення, є неоціненним внеском у майбутнє України. Музеї є невичерпним джерелом знань і натхнення для багатьох поколінь, бастіонами культури, де зараз ми маємо змогу черпати сили з нашої історії та традицій. Вони допомагають зберігати пам’ять про минуле, надихають на стійкість та віру в Перемогу. У цей день дякуємо професіоналам музейної справи за відданість і професіоналізм, бажаємо душевних сил і незламності, нових досягнень і цікавих проєктів! Нехай ваша робота і надалі приносить радість та гордість вдячним відвідувачам», – зазначила Вікторія Муха.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»