Столичній школі присвоїли ім’я медика-добровольця, військовослужбовця Інтернаціонального легіону ТРО ЗСУ Григорія Цехмістренка

Tool items

У Печерському районі спеціалізованій школі №89 присвоїли ім’я медика-добровольця, військовослужбовця Інтернаціонального легіону ТРО Збройних Сил України Григорія Цехмістренка.

Таке рішення було прийняте сьогодні, 13 червня, на пленарному засіданні III сесії Київської міської ради IX скликання 67 депутатами.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Олеся Пинзеник, кияни повинні гідно вшановувати патріотів, що відстоюють національні ідеї, захищають нашу землю від ворогів.

«Григорій Цехмістренко активно і гідно відстоював свої національні погляди, починаючи з Революції гідності, коли 18 лютого 2014 року його з іншими активістами побили та затримали силовики. З початку повномасштабного російського вторгнення, маючи канадське громадянство, він не вагаючись приєднався до лав Інтернаціонального легіону ТрО Збройних сил України. Григорій рятував життя українських бійців та цивільних на півночі Київщини, згодом біля Енергодара, Лисичанська, Херсона та Бахмута, як доброволець-медик. Зараз триває боротьба за українську незалежність, національну свідомість, демократичні цінності та національну ідентичність. І ми вшановуємо наших Героїв, які боронять кожного з нас від окупантів. Григорій Цехмістренко є гідним прикладом для наслідування нашою молоддю», – розповіла Олеся Пинзеник.

Фото з відкритих джерел.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо підтримки проєкту Закону України №11161 «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та державний реєстр майна,
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про затвердження змін до Порядку часткового відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, обслуговуючими кооперативами, юридичними особами, основний вид діяльності яких 81.10 «Комплексне обслуговування об'єктів», та
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024–2025 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Громадське здоров'я» на 2022 - 2025 роки
  • Про передачу громадянці Рогозі Наталії Петрівні земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Луценка Дмитра, 16 у Голосіївському районі міста Києва (711294446)
  • Про відмову громадянці Касьяненко Любові Анатоліївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жулянській, 1-б у Голосіївському районі міста Києва (413018582)
  • Про передачу громадянці Борис Ользі Галактіонівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 26 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (555627503)
  • Про передачу громадянину Полякову Станіславу Олеговичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 24 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (602722741)
  • Про надання Київському столичному університету імені Бориса Грінченка згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва