Столичні «швидкі» за час повномасштабного вторгнення окупанта прийняли близько 30 тисяч викликів у Києві та передмісті, а їхні водії виявили справжній героїзм

Tool items

Столичні «швидкі» за час повномасштабного російського вторгнення прийняли близько 30 тисяч викликів. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час вручення нагород водіям «швидких» КО «Київмедспецтранс».

«Сьогодні працівники «Київмедспецтрансу», без перебільшення, на передовій виконують надважливу роботу. Представники 48 професій, які працюють у 25 колективах організації з перших днів російської агресії мужньо і відповідально долучилися до захисту столиці. Вони надавали допомогу й у передмістях, де точилися найстрашніші бої: у Броварах, Ірпені, Бучі, Гостомелі. У найважчі дні, коли ворог підступив до нашого міста, а окремі диверсійні групи намагалися прорватися у серце столиці, працівники «Київмедспецтрансу» виявили справжній героїзм», – розповів Микола Поворозник.

За його словами, понад сотні працівників «Київмедспецтрансу» інколи одночасно прибували до лінії фронту та переміщали поранених українських воїнів до шпиталів. Жоден із воїнів не помер у кареті швидкої.

«Місто вдячне всьому персоналу КО «Київмедспецтранс»: інженерам, механікам, майстрам, слюсарям, зварювальникам та представникам інших професій, які цілодобово працювали, аби столичні «швидкі» та інша спецтехніка відновлювалася у найкоротші терміни. Звичайно ж, величезна подяка і диспетчерам, які 24 години на добу спрямовували авто «швидких» найоптимальнішими маршрутами руху під час ворожих обстрілів та бомбардувань», – зазначив перший заступник голови КМДА.

Сьогодні співробітники КО «Київмедспецтранс» отримали 31 почесну грамоту Київського міського голови з іменним годинником.

Міська влада нагадує водіям про необхідність пропускати авто «швидкої» допомоги, адже від цього залежать життя.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких