Співробітники Київського зоопарку облаштували для чорно-білих лемурів два окремих зелених острови

Tool items

Співробітники Київського зоопарку власноруч облаштували для чорно-білих лемурів варі два окремих зелених острови.

Як повідомили в Київському зоопарку, лемури Джонік і Варік отримали аж два зелених острівці, орієнтовними площами 25 та 50 квадратних метрів.

«Для того, щоб лемури змогли безперешкодно переміщуватись між новими оселями, наші співробітники між деревами закріпили два спеціальні канати, довжиною понад чотири метри. Крім цього, на території примати мають свій затишний будиночок для відпочинку, дерев’яний грибок, який захищає від спеки та дощу, а також помости для «пікніків». З турботою та любов’ю до природи на території зоопарку ці та інші природні зони були облаштовані власними силами працівників», – розповіли в Київському зоопарку.

У Київському зоопарку додали, що всі охочі можуть відвідати зоопарк та подивитись на тварин. На гостей чекають горила Тоні та бегемот Лілі у своїх літніх оновлених вольєрах, лемури на зелених острівцях, і звичайно, слон Хорас, леви, жирафи, олені, ведмеді та багато інших мешканців.

Детальніше на сайті Київського зоопарку.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням доріг Солом’янського району міста Києва
  • Про надання управлінню освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про поновлення фізичній особі-підприємцю Філімонову Олександру Віталійовичу договору оренди земельної ділянки від 10 грудня 2012 року № 66-6-00617 (320511014)
  • Про надання Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ОБОЛОНСЬКА 7'Я» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного будинку та прибудинкової території на набережній Оболонській, 7 в Оболонському районі міста Києва (783333397)
  • Про передачу Товариству з обмеженою відповідальністю «ДОЛЯ І КО. ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничо-технологічної бази на вул. Любомирській, 3А у Голосіївському районі міста Києва (314483092)