Сьогодні у Києві працюватимуть дев’ять міні-ярмарків у шести районах міста

Tool items

Сьогодні у Києві працюють дев‘ять продуктових міні-ярмарків (до 5-10 наметів) у шести районах міста. Про це повідомили в Департаменті промисловості та розвитку підприємництва.

Ярмарки працюватимуть за адресами:

Голосіївський район:

вул. Лятошинського, 14;
вул. Ломоносова, 5;
вул. Новопирогівська, 52.

Дарницький район:

вул. Анни Ахматової, 31.

Дніпровський район:

бульвар Перова, 8.

Святошинський район:

вул. Гната Юри, 5.
вул. Кулібіна, 4.

Шевченківський район:

вул. Татарська, 33;
вул. Ружинська, 18.

На міні-ярмарках реалізовується картопля, овочі борщового набору, бакалія тощо.

Час роботи міні-ярмарків з 10:00 до 13:00. У Дарницькому та Шевченківському районах робота міні-ярмарків розпочнеться о 10:30.

Наголошуємо, оскільки місто живе в умовах воєнного стану, графік роботи міні-ярмарків може оперативно змінюватися.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про схвалення Концепції відновлення та підвищення енергетичної стійкості міста Києва (Розподілена когенерація)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про створення комунального підприємства «Муніципальне управління побутовими відходами» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про надання Комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01-09.02, 09.04-09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території 83 кварталу Межигірського лісництва в Оболонському районі міста Києва (617684138)
  • Про здійснення запозичення до бюджету міста Києва шляхом залучення кредиту Європейського інвестиційного банку у 2024 році
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Б.В.К.» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на вул. Нововокзальній, 2 у Солом'янському районі міста Києва (493413383)
  • Про надання Комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території 119 кварталу Святошинського лісництва у Святошинському районі міста Києва (354458044)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:62:068:0018, наданої в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМСТЕЙТ» для експлуатації та обслуговування виробничого комплексу на вул. Якова Гніздовського, 1 у Деснянському районі міста Києва (386394708)