Сьогодні, 8 квітня, рух поїздів «червоної» лінії продовжено до станції «Академмістечко»

Tool items

Сьогодні, 8 квітня, рух поїздів по «червоній» лінії продовжено до станції «Академмістечко». Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Відсьогодні метрополітен працює: «червона» гілка – від станції «Академмістечко» до станції «Театральна», «синя» гілка – від станція «Героїв Дніпра» до станції «Теремки», «зелена» гілка – від станції «Сирець» до станції «Червоний хутір» з пересадкою на станції «Видубичі» на кільцевий маршрут електрички», – наголосив Микола Поворозник.

Працюють пересадочні вузли: «Золоті ворота» - «Театральна», «Площа Льва Толстого» - «Палац спорту». Без зупинки поїзди прослідують через станції: «Берестейська», «Майдан Незалежності» та «Кловська». Середній інтервал по лініях складає орієнтовно 1 годину.

«Графік роботи може оперативно змінюватися за необхідності. Метрополітен для перевезень пасажирів працює з 07:30 до 19:00. Підземні станції метро цілодобово приймають людей як укриття», – сказав перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, 28 березня «Укрзалізниця» запустила кільцевий маршрут електрички у Києві.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь