Сквер Шолом-Алейхема перетворять на унікальний літературний простір

Tool items

У Печерському районі по вул. Рогнідинській, 3 сквер Шолом-Алейхема перетворять на унікальний літературний простір.

Реалізацією проєкту покладено на КО «Київзеленбуд».

За словами генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексія Короля, цьогоріч Київська міська рада надала зеленій зоні статус скверу, кияни називають зелену зону іменем «Шолом-Алейхема», адже на вході до нього встановлено пам’ятник відомому письменнику.

«У новоствореному сквері планується спорудити імпровізовану сцену аби кияни мали змогу організовувати театральні вечори та інші мистецькі заходи. Оскільки Шолом-Алейхем був творчою та грамотною людиною, ми заклали в концепт просвіту та книгу як її інструмент. У сквері передбачено створити фотозони, спортивні та дитячі майданчики, встановити лави, у яких основним елементом буде книга. А також заплановано збудувати великий фонтан у формі книги, водні потоки створюватимуть ілюзію перегортання сторінок», – зазначив Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» наголосив, що у сквері також проведуть роботи з озеленення та встановлять вуличне освітлення, зелена зона має стати сучасним тематичним простором для дозвілля.

«Наразі архітекторами вже напрацьовано ідеї до концепції. Кожен сквер має бути особливим та унікальним. У сквері Шолом-Алейхема також заплановано встановити світильники під старовину аби створити атмосферу старого Києва», – розповів Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» додав, що у наступному році заплановано реалізувати проєкт унікального скверу, концепцію буде детально обговорено з місцевими жителями Печерського району.

Довідка. Шолом-Алейхем (Рабинович Соломон Наумович) – єврейський письменник, драматург, один з основоположників сучасної художньої літератури мовою їдиш. Життя митця було тісно пов'язане з Україною.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)