Школа-інтернат Шевченківського району змінить назву та призначення

Tool items

642

Київська міська рада прийняла рішення про зміну найменування Спеціальної школи-інтернату І-ІІ ступенів №8 Шевченківського району м. Києва на Спеціальну школу №8 Шевченківського району м. Києва.

Таке рішення прийняли сьогодні, 4 березня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 79 депутатів.

Відповідне рішення прийнято у зв'язку із набранням чинності Закону України «Про повну загальну освіту», який передбачає забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітньому просторі та створення оптимальних умов її здобуття.

Заклад загальної середньої освіти Спеціальна школа №8 Шевченківського району дасть змогу дітям з особливими потребами навчатися без перешкод у звичних для них умовах.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва