Щодня вулиці міста прибирають близько 400 працівників ШЕУ

Tool items

Щодня вулиці міста прибирають близько 400 працівників ШЕУ у складі 70 бригад. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«У роботі вони використовують 85 одиниць спецтехніки, серед них 4 новітніх пилосмоків Kobra та 15 мініпилососів Bucher CityCat», – розповів Микола Поворозник.

Він додав, що у кожному районі працюють бригади гідрослужб. Дорожники очищають та ремонтують дощоприймачі та оглядові колодязі.

«Крім того, у столиці розпочався ремонт міських вулиць та доріг. Нині відновлюють асфальтове покриття до 16 бригад», – сказав Микола Поворозник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь