Рятувальники та правоохоронці провели урок із мінної безпеки у НВК №209 «Сузір’я»

Tool items

Всеукраїнський урок із мінної безпеки «Все у твоїх руках» для учнів навчально-виховного комплексу №209 «Сузір’я» відбувся cьогодні, 27 січня.

«Питання безпеки поводження з вибухонебезпечними предметами наразі є актуальним як для дорослих, так і для дітей. У свою чергу, освітяни та надзвичайники Києва традиційно, у цей період, навчають фахівців районних управлінь освіти та керівників закладів освіти, як діяти в умовах загрози надзвичайної ситуації, у тому числі й мінній безпеці. Разом із тим зауважу, що навчання дітей питанням цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у закладах освіти відбувається систематично, спільно зі службами надзвичайних ситуацій, Національною поліцією та медиками. Таким чином діти опановують навички безпеки життєдіяльності та знайомляться з професіями, що покликані рятувати життя», – зазначила директорка Департаменту освіти і науки Олена Фіданян.

Дітей навчали правилам безпеки при виявленні підозрілих предметів та застарілих боєприпасів, розказали, чим відрізняються піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій України від вибухотехніків Національної поліції України, а також наочно продемонстрували, яка техніка та обладнання використовуються під час робіт із виявлення та знищення вибухонебезпечних предметів. У рамках заходу також практично відпрацьовано порядок евакуації учнів.

«Ми вдячні ДСНС та Нацполіції за проведення цієї роз’яснювальної роботи з київськими школярами, яка є дуже потрібною, важливою і актуальною. Зазначу також, що Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва проводив постійно, а тепер перевів у щоденний режим навчальні наради з керівниками закладів освіти з питань цивільного захисту. Працівників шкільних та дошкільних закладів освіти навчають правилам поведінки у разі виникнення таких надзвичайних ситуацій, як пожежа, підтоплення, а також мінування та обстріл», – зазначив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»