Розпочався новий етап ремонту Володимирського узвозу: масштабні ремонтні роботи покриття із бруківки на середніх смугах дороги

Tool items

У столиці продовжують ремонтувати вулиці. Зокрема, розпочався новий етап ремонту Володимирського узвозу: масштабні ремонтні роботи покриття із бруківки на середніх смугах дороги. Про це в етері телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Щоденно на об’єкті працюють десятки фахівців у складі 6 бригад. Наразі завершено перший етап – оновлення покриття площею понад 1 600 кв. м. А це більше ніж половина від запланованого обсягу робіт. Загальна площа ремонту становить близько 3 000 кв. м.», – повідомив Микола Поворозник.

Він додав, що цьогорічний ремонт Володимирського узвозу – продовження робіт, які розпочалися у 2021-му році. Минулого року оновили покриття площею 1 606 кв. м.

«У результаті, завдяки поточним ремонтам на цій вулиці ми зможемо ліквідувати більшість проблемних місць. Зокрема, просідань основи проїзної частини», – зазначив Микола Поворозник.

Завершити роботи планують до початку липня.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)