Розпочався новий етап ремонту Володимирського узвозу: масштабні ремонтні роботи покриття із бруківки на середніх смугах дороги

Tool items

У столиці продовжують ремонтувати вулиці. Зокрема, розпочався новий етап ремонту Володимирського узвозу: масштабні ремонтні роботи покриття із бруківки на середніх смугах дороги. Про це в етері телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Щоденно на об’єкті працюють десятки фахівців у складі 6 бригад. Наразі завершено перший етап – оновлення покриття площею понад 1 600 кв. м. А це більше ніж половина від запланованого обсягу робіт. Загальна площа ремонту становить близько 3 000 кв. м.», – повідомив Микола Поворозник.

Він додав, що цьогорічний ремонт Володимирського узвозу – продовження робіт, які розпочалися у 2021-му році. Минулого року оновили покриття площею 1 606 кв. м.

«У результаті, завдяки поточним ремонтам на цій вулиці ми зможемо ліквідувати більшість проблемних місць. Зокрема, просідань основи проїзної частини», – зазначив Микола Поворозник.

Завершити роботи планують до початку липня.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»