Родини, які перебувають в укриттях на станціях метро, зможуть отримати першу психологічну допомогу

Tool items

Група столичних фахівців спільно із Київською міською державною адміністрацією надаватимуть підтримку родинам, жінкам, підліткам, дітям, які перебувають в укритті від обстрілів на станціях метро.

Зокрема, психологи проводять групові та особисті консультації. Головне завдання фахівців – допомогти впоратися з емоційними наслідками кризи, повернути здатність управляти своїм життям.

Так, у четвер, 31 березня, психологи проведуть групові та індивідуальні консультації:

о 16:00 – на станціях метро «Дорогожичі» та «Шулявська»;
о 17:00 – станціях «Сирець» та «Академмістечко»;
о 18:00 – на станції «Святошин».

Крім того, о 17:00 на станції метро «Вокзальна» відбудеться тренінг «Стресостійкість та емоційна підтримка»

Під час спілкування психологи можуть надати необхідну інформацію про послуги, сервіси, що надає місто, встановити зв’язки з міськими службами соціальної підтримки та медичної допомоги.

До групи підтримки увійшли практикуючі психологи Київського центру соціальних служб, Міського центру дитини, психологи-консультанти Української спілки психотерапевтів, Інституту соціальної і політичної психології, Інституту психології ім. Г.С. Костюка, військові психологи та інші.

Координацію проекту забезпечує Управління з питань ґендерної рівності Департаменту соціальної політики КМДА за підтримки міжнародної структури ООН Жінки в Україні. Організаційна підтримка – КП «Київський метрополітен», Головне управління Національної поліції у місті Києві.

Детальна інформація щодо психологічної підтримки та відповіді на актуальні запитання – на сторінці проекту: facebook.com/psychological.assistance.kyiv.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки