Родичі безвісти зниклих захисників України можуть отримати допомогу в пошуку рідних у Київському міському центрі допомоги учасникам АТО

Tool items

Родичі безвісти зниклих захисників України можуть звертатися за допомогою в пошуках рідних до Київського міського центру допомоги учасникам антитерористичної операції. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда. 

«У цей складний час, родичі зниклих безвісти під час бойових дій, можуть отримати кваліфіковану допомогу фахівців Центру допомоги учасникам АТО. Допомога полягає в координації послідовності дій по пошуку своїх рідних. Допомога надається як телефоном, так і очно  безпосередньо в Центрі», – зазначила Марина Хонда.

Фахівці приймають дзвінки та здійснюють прийом громадян із понеділка до п’ятниці з 09:00 до 18:00.

Телефон для консультацій: +380 800 300 633.

Адреса прийому громадян: м. Київ, вул. Хрещатик, 25.

Працівники Центру допоможуть тим, хто шукає своїх безвісти зниклих рідних, із наступними питаннями:

– набуття статусу особи, зниклої безвісти за особливих обставин;
– куди подавати заяву про розшук особи, зниклої безвісти за особливих обставин, та хто може це зробити;
– перелік документів, необхідних для  надання статусу особи, зниклої безвісти за особливих обставин, куди звертатись;
– права особи, зниклої безвісти за особливих обставин (майно, сімейний стан, робота, виплата грошового забезпечення та інші);
– права родичів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин;
– хто є членом сім’ї особи, зниклої безвісти за особливих обставин; 
– соціальний захист членів сімей особи, зниклої безвісти за особливих обставин, та порядок його отримання;
– порядок отримання пенсії по втраті годувальника та хто з родичів особи, зниклої безвісти за особливих обставин, має право на її отримання;
– як членам сім’ї особи, зниклої безвісти за особливих обставин, отримати психологічну допомогу;
– у яких випадках потрібно звертатися до суду із заявою про визнання особи безвісно відсутньою чи оголошення її померлою;
– коли припиняється розшук особи, зниклої безвісти за особливих обставин.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 66 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (448443225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛВІ КО ЛТД» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з об'єктами дорожнього сервісу та влаштуванням зони зелених насаджень на вул. Шевченка, 196-А у Солом'янському районі міста Києва (605193969)
  • Про передачу Приватному акціонерному товариству «Укрсвітло» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд цілісного майнового комплексу на вул. Івана Виговського, 8д у Подільському районі міста Києва (515541558)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БТБ ТОРГ» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу під громадсько-житлову забудову (громадсько-житловий комплекс) на просп. Георгія Гонгадзе, 18-і у Подільському районі міста Києва (373986225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМИЙКА-ЕНДОРФІН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Білоруській, 40-Г у Шевченківському районі міста Києва (364123780)