Реорганізація профільних закладів охорони здоров'я дозволить забезпечити безперервність і доступність допомоги мешканцям столиці

Завдяки реорганізації шкірно-венерологічних закладів охорони здоров’я міста Києва буде забезпечено безперервність та доступність надання цих видів медичної допомоги киянам, а також ефективне використання наявних ресурсів. 

Рішення про реорганізацію шкірно-венерологічні закладів охорони здоров’я підтримали депутати Київської міської ради сьогодні, 08 квітня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 63 депутати. 

Реорганізація шкірно-венерологічних закладів охорони здоров’я полягає в об’єднанні лікарень та диспансерів та приєднанні їх до КНП «Дерматовенерологія». 

«Наразі у шкірно-венерологічних закладів охорони здоров’я налічується 290 дерматовенерологічних ліжок, що в два рази вище, ніж в середньому в Україні. Тривалість лікування в дерматовенерологічних стаціонарах удвічі перевищує середні показники у місті при тому, що лише до 20% хворих потребують стаціонарного лікування. А дефіцит коштів, отриманих від НСЗУ для різних закладів коливається від 21% до 77%. Зрозуміло, що за таких обставин про сталість якості надання медичної допомоги в різних закладах не йдеться, а потерпає пацієнт», – зазначили у Київській міській раді. 

Головна мета – це підвищення якості, доступності, забезпечення безперервності та наступності надання допомоги населенню в амбулаторних та стаціонарних умовах. Реорганізація закладів не тільки дозволить покращити надання послуги, а й ефективніше використовувати наявні матеріальні і кадрові ресурси, поліпшити якість послуги за рахунок створення економічно обґрунтованої моделі організації служби.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Бондаренка В.В.
  • Про внесення змін та доповнень до деяких рішень Київської міської ради
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості переслідування опозиції, військових і представників органів місцевого самоврядування
  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 05.12.2024 № 416/10224 «Про внесення змін до міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2025-2027 роки»
  • Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги на часткову компенсацію переоблаштування автомобілів для осіб з інвалідністю внаслідок війни  І та ІІ групи з числа киян-Захисників та Захисниць України, у 2025 році 
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та громадськості щодо впровадження інноваційної податкової моделі «Вільна гривня»
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у місті Києві на 2025 – 2027 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо надання грошової матеріальної допомоги батькам при
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради  від 23 листопада 2023 року № 7395/7436 «Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки» 
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.01.2025 №21/10488 «Про особливості нарахування орендної плати за договорами оренди суб’єктам господарювання під час дії воєнного стану в Україні та внесення змін до деяких рішень Київської міської ради»