Рамки-розпилювачі встановили на дев'яти локаціях Києва

Tool items

Рамки-розпилювачі вже встановили в парках «Відрадний», «Деснянський», «Молодіжний», «Позняки», «Перемога», спортивно-оздоровчому парку по вулиці Шумського, сквері по вулиці Мартиросяна, а також на Хрещатику. Сьогодні конструкцію монтують в Голосіївському парку імені Максима Рильського.

Як зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король, загалом у місті незабаром буде встановлено близько 20 рамок-розпилювачів.

«Наше життя вже ніколи не буде таким, як раніше, проте ми можемо додати йому трохи затишку. За традицією встановлюємо рамки-розпилювачі в різних районах столиці. Вони допомагають комфортніше переносити спеку в місті. Зокрема в Дарницькому районі встановили конструкції в вигляді птахів – такі рамки помітні здалеку», – розповів Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» додав, що невдовзі рамки будуть встановлені також у парках «Куренівський», «Інтернаціональний», «Орлятко», «Аврора», ще одна в парку «Перемога», парку Слави, а також у сквері на перетині проспекту Оболонський та вул. Маршала Тимошенка, сквері на площі Щекавицька та у сквері ім. Кошиця.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»