Питання зупинки робіт з реконструкції Поштової площі було і залишається одним із найважливіших та, водночас, найскладніших

Tool items

Робоча група з розробки плану дій із завершення реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі в Подільському районі з урахуванням пам’ятки національного значення має активізувати роботу та вже найближчим часом запропонувати варіанти шляхів вирішення питання. Таке доручення дав Київський міський голова Віталій Кличко. Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час чергової наради, присвяченої питанням Поштової площі.

За словами заступника голови КМДА, робоча група працюватиме спільно з представниками парламенту та Міністерства культури та інформаційної політики України. Реалізація проєкту стане можливою лише за умови, що і державні органи активно долучаться до процесу.

«Питання зупинки робіт з реконструкції Поштової площі було і залишається одним із найважливіших та, водночас, найскладніших. Ми вітаємо, що нарешті до цього питання долучилися всі гілки влади, від яких залежить його вирішення. Так, спільно з членами Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань моніторингу та оцінки ефективності діяльності влади в місті Києві ми домовились щонайменше раз на місяць зустрічатися на Поштовій площі, щоб відслідковувати стан справ. Також дуже добре, що Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює проведення правового аудиту щодо ситуації, в якій існує памʼятка археології та історії національного значення на Поштовій площі для розбудови та інституційного розвитку музею. Адже для міста дуже важливим є об’єднати зусилля всіх органів влади, щоб, нарешті, завершити реконструкцію Поштової, музеєфікувати знайдені пам’ятки та зберегти для киян цей унікальний об’єкт», – розповів Валентин Мондриївський.

Він нагадав, що наразі місто залучає фахівців науково-дослідного інституту для дослідження стану будівельних конструкцій на Поштовій площі. Фахівці мають перевірити стан будівельних конструкцій, адже всі роботи на об’єкті були зупинені у 2017 році. Від результатів цього дослідження залежатимуть наступні кроки підрядника.

Також нагадаємо, що ситуація на Поштовій площі ніяк не загрожує станції метро. Фахівці КП «Київський метрополітен» проводили обстеження та встановили, що станція «Поштова площа» та перегінні тунелі, що примикають до неї, перебувають у належному технічному стані. Ризиків підтоплення та необхідності закриття станції на ремонт немає.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 16.05.2024 № 465/8431 «Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 14.12.2023 № 7541/7582 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 25.05.2023 № 6469/6510 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.11.2022 № 5678/5719 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЙНО-ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на просп. Валерія Лобановського, 119 у Голосіївському районі міста
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРВАРД-А» земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Турівській, 29-а у Подільському районі міста Києва (зміна цільового призначення) (433396508)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «СТАРТ» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації об’єктів, що забезпечують сучасне використання велотреку в межах вулиць Богдана Хмельницького, Михайла Коцюбинського та В'ячеслава Липинського у Шевченківському районі міста Києва (зміна цільового
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000: 91:064:0030) на вул. Некрасова Віктора, 1-3 літ «А» у Подільському районі міста Києва та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:91:064:0056 (596140048)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662585363)