Природо-заповідний фонд Києва поповнився 4 новими об’єктами

Tool items

612

Природо-заповідний фонд Києва поповнився 4 новими об’єктами

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати долучили до природо-заповідного фонду столиці 4 новими об’єктами.

Відтак, оголошено ландшафтним заказником місцевого значення «Бабин Яр» площею 41,5 га. Комплексною пам’яткою природи став «Реп’яхів яр» площею 11,6 га.

«Наразі на території столиці розташовується 190 об’єктів загальнодержавного та місцевого значення на загальній площі понад 20 тисяч гектарів. Це майже 24% від загальної площі міста Києва. Ми маємо зберегти ці території, саме тому надаємо їм статус заказників або оголошуємо пам’яткою природи. Це допоможе зробити Київ ще зеленішим і захистити зелені зони від недобросовісних забудовників, – зазначив голова постійної комісії з питань екологічної політики, депутат Київради Костянтин Яловий.

Також ботанічною пам’яткою природи оголошено три дуби віком 300 років, які знаходяться в Подільському районі на перехресті вулиць Осиповського та Ветряні гори. Окрім того, пам’яткою природи стало дерево тополі чорної віком біля 100 років, що знаходиться біля пам’ятника Магдебурзькому праву.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук