Природний об’єкт «Гай хижих птахів» оголошено зоологічною пам'яткою природи місцевого значення

Tool items

У Голосіївському районі зоологічною пам'яткою природи місцевого значення оголошено природний об’єкт «Гай хижих птахів». Орієнтована площа пам’ятки складає 105,1 га.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 25 травня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 69 депутатами.

За словами депутатки Київської міської ради Ксенії Семенової, необхідно захистити від знищення зелену зону, яка розташована на схилах величезного пагорба.

«На території проєктованої пам'ятки природи місцевого значення ростуть дерева граба та дуба. Завдяки відсутності рубок, тут зберігся величезний за площею старий гай, який став притулком багатьом хижим птахам, які знаходяться під охороною Бернської конвенції. Також тут проживають птахи, які занесені до Червоної книги України – шуліка чорний, канюк звичайний, яструб великий, підсоколик великий та багато видів кажанів і сов. Крім цього на території мешкають білки, кабани, зайці, лиси, козулі та їжаки», – зазначила Ксенія Семенова.

Депутатка додала, що дану ініціативу було погоджено з ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція», а також з Управлінням екології та природних ресурсів КМДА.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки