Протягом останніх 10 днів понад 900 підприємців відновили свою роботу у столиці

Tool items

Протягом останніх 10 днів понад 900 підприємців відновили свою роботу у столиці. Також з метою недопущення гуманітарної кризи за ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка працює Гуманітарний штаб Києва, який накопичує резерв та забезпечує медикаментами, продуктами та предметами першої необхідності першочергово тих, хто найбільше цього потребує – одиноких і людей літнього віку, осіб з інвалідністю, матерів з маленькими дітьми.

Про це повідомив сьогодні, 08 квітня, заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко в етері телеканалу «Апостроф TV».

За словами Володимира Бондаренка, Київ поступово повертається до мирного життя, у місті відновлюють діяльність суб’єкти господарювання.

«Поступово торгові мережі відновлюють логістичні шляхи доставки продовольства до столиці. Протягом останніх 10 днів на мапі міста відновили роботу понад 900 об’єктів бізнесу, в тому числі продуктові магазини, аптеки, банки та заклади харчування. Наразі працюють майже всі мережі продовольчих товарів. Гуманітарний штаб забезпечує найнезахищеніші верстви населення і допомагає з логістикою роздрібній торгівлі, щоб мешканці мали змогу купувати все необхідне в магазинах та аптеках, які вже працюють», – розповів Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що ситуація у столиці під контролем, продовольчої кризи немає.

Нагадаємо, у Київській міській раді врегулювали питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь