Прокопів закликає киян пройти опитування щодо покращення роботи сервісу е-петицій

Tool items

1044

Прокопів закликає киян пройти опитування щодо покращення роботи сервісу е-петицій 

Уже понад чотири роки Київрада використовує сервіс електронних петицій для  вирішення проблем, які найбільше турбують містян. За цей час е-звернення здобули значну популярність. До прикладу, кількість користувачів, що підтримують ініціативи складає понад 2,5 мільйони осіб. До голосування було допущено 6005 петицій. Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів. 

«Загалом 57 електронних петиції до Київради подолали прохідний бар’єр у 10 тисяч голосів. З них 14 реалізовано, ще 18 у процесі виконання, не підтримала міська влада 12 ініціатив. Петиції дійсно стали інструментом спілкування громади і міської влади. Але процедура їхнього подання потребує вдосконалення. Тому міська влада цікавиться думкою киян – за допомогою яких інструментів їм зручніше реєструватися на сайті, аби підтримати петицію та скільки голосів вона має набрати. Долучайтеся до голосування, щоб зробити сервіс е-звернень ефективнішим», - закликав заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів. 

Опитування можна пройти за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeGA5zPT5kY2CS9odWHGMM70PTz0dDS....

Голосування триватиме до 8 червня 2020 року.

Нагадаємо, наразі щоб підтримати електронну петицію або проголосувати за ту чи іншу ініціативу, необхідно авторизуватися через офіційний веб-сайт Київської міської ради (через картку киянина, за допомогою "Bank-ID", "Mobile-ID", за допомогою електронного цифрового підпису або безпосередньо на веб-сайті). Е-ініціатива розглядається міською радою, якщо вона набрала не менше 10 тисяч голосів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»