Прокопів закликає киян пройти опитування щодо покращення роботи сервісу е-петицій

Tool items

874

Прокопів закликає киян пройти опитування щодо покращення роботи сервісу е-петицій 

Уже понад чотири роки Київрада використовує сервіс електронних петицій для  вирішення проблем, які найбільше турбують містян. За цей час е-звернення здобули значну популярність. До прикладу, кількість користувачів, що підтримують ініціативи складає понад 2,5 мільйони осіб. До голосування було допущено 6005 петицій. Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів. 

«Загалом 57 електронних петиції до Київради подолали прохідний бар’єр у 10 тисяч голосів. З них 14 реалізовано, ще 18 у процесі виконання, не підтримала міська влада 12 ініціатив. Петиції дійсно стали інструментом спілкування громади і міської влади. Але процедура їхнього подання потребує вдосконалення. Тому міська влада цікавиться думкою киян – за допомогою яких інструментів їм зручніше реєструватися на сайті, аби підтримати петицію та скільки голосів вона має набрати. Долучайтеся до голосування, щоб зробити сервіс е-звернень ефективнішим», - закликав заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів. 

Опитування можна пройти за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeGA5zPT5kY2CS9odWHGMM70PTz0dDS....

Голосування триватиме до 8 червня 2020 року.

Нагадаємо, наразі щоб підтримати електронну петицію або проголосувати за ту чи іншу ініціативу, необхідно авторизуватися через офіційний веб-сайт Київської міської ради (через картку киянина, за допомогою "Bank-ID", "Mobile-ID", за допомогою електронного цифрового підпису або безпосередньо на веб-сайті). Е-ініціатива розглядається міською радою, якщо вона набрала не менше 10 тисяч голосів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення Благодійному Фонду сприяння розвитку гуманітарних та економічних наук «Міжнародний діловий центр» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Івана Франка, 28 у Шевченківському районі м. Києва (592838111)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі котельні на вул. Китаївській, 11 у Голосіївському районі міста Києва (364184975)
  • Про відмову громадянці Стицюк Ірині Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу 1-го пров. Радистів у Деснянському районі міста Києва (330110261)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень між будинками на вул. Березняківській, 2 та вул. Івана Миколайчука, 19,
  • Про надання громадянці Стицюк Ірині Петрівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу 1-го пров. Радистів у Деснянському районі міста Києва (701054019)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень між будинками на вул. Березняківській, 2, 4, 4-а та вул. Івана