Прокопів: у Київраді формують журі, яке голосуватиме за зображення Герба столиці

Tool items

Прокопів: у Київраді формують журі, яке голосуватиме за зображення Герба столиці

Робоча група з підготовки проекту зображення Герба міста Києва працює над формуванням складу журі, яке визначатиме за результатами конкурсу кращі ескізи. Свою згоду долучитися до комісії уже надали провідні представники експертного та релігійного середовища України. Зокрема експерти Інституту історії НАН України, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. Рильського, Православної Церкви України, Академії образотворчого мистецтва і архітектури. Про це повідомив голова робочої групи, заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

«Ми зараз працюємо над формуванням журі. Саме воно буде визначати найкращі ескізи Герба столиці, які найбільш точно мають відтворювати історичні традиції з використанням відомих символів місцевого самоврядування Києва. Тому долучаємо фахівців Українського інституту національної пам’яті та Українського геральдичного товариства. Також свою згоду надали експерти державної академії декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. Бойчука та Національної академії мистецтв України. Точний склад конкурсної комісії погодимо на найближчому засіданні робочої групи», - уточнив Володимир Прокопів.

Він також зазначив, що наразі розроблено проект Положення про проведення конкурсу «Герб міста Києва» у 2019 році. Документом передбачено вимоги до ескізів символіки столиці та заплановані етапи проведення конкурсу. Також проект Положення регулює особливості роботи журі. Ці деталі робоча група має затвердити найближчим часом.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»