Прокопів: у Громадському бюджеті-2020 перемогло 554 проекти

Tool items

4145

Прокопів: у Громадському бюджеті-2020 перемогло 554 проекти 

У рамках Громадського бюджету-2020 визначено рекордну кількість проектів-переможців – 554. Про це повідомив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів. За його словами, це на 213 ініціатив більше, ніж кияни підтримали минулого року. Загалом до голосування було допущено 1578  проектів.

«Громадська бюджетна комісія затвердила проекти, які місто буде реалізовувати наступного року. Уже традиційно найбільше ініціатив перемагає у категорії освіти. Тут маємо 294 проекти-лідери. Друге і третє місце займають сфери житлово-комунального господарства та спорту. 53 і 48 переможці відповідно. А дороги і транспорт, а також інформаційні технології виявилися для киян найменш привабливими категоріями. Там маємо лише 1% переможців», - зазначив Володимир Прокопів. 

За його словами, найбільше проектів буде втілено в Дарницькому, Дніпровському та Оболонському районах.  Найменше переможців – 8 – у Печерському. Найактивніше кияни голосували за загальноміські проекти.

«У голосуванні ГБ-2020 взяли участь понад 191,7 тисяч киян. Це означає, що цього року до проекту долучилися майже на 37 тисяч осіб більше, ніж минулоріч. Загалом із 2017 року, коли ми запустили Громадський бюджет, кількість тих, хто підтримує ініціативи, зросла майже у рази. Тут окремо хочу подякувати авторам проектів та їхнім командам. Успіх Громадського бюджету це, в першу чергу, їхня заслуга. Адже вони активно популяризували свої ініціативи, і паралельно рекламували сам цей механізм. Цьогоріч ми маємо 256 команд-переможців», - наголосив Володимир Прокопів.

Реалізація проектів розпочнеться з нового року. На фінансування ініціатив киян буде передбачено в бюджеті міста Києва на 2020 рік 160 мільйонів гривень.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування (парк відпочинку на схилах Лисої гори) на
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі котельні у пров. Деміївському, 3 у Голосіївському районі міста Києва (384159698)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування (парк відпочинку на схилах Багринової
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на перетині вул. Пирогівський шлях та
  • Про відмову громадянину Сливку Сергію Віталійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Верховинна, 68, кв. 2 у Святошинському районі міста Києва (455013662)