Прокопів: Київрада вдосконалює порядок проведення громадських слухань

Tool items

710

Прокопів: Київрада вдосконалює порядок проведення громадських слухань

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали у першому читанні положення про порядок проведення громадських слухань у столиці.

Наразі місто послуговується порядком проведення громадських слухань, який Київрада затвердила у 2015 році. Але час показав, що вони є недосконалими. Зокрема не було передбачено кількості безпосередніх учасників для визнання легітимності слухань. Також зібрання неможливо було призначити у разі відсутності міського голови.

«Все це перешкоджало підготовці та проведенню слухань. Зокрема за останні 4 роки було проведено лише 10 таких заходів місцевої демократії. Ці цифри свідчать про те, що ми маємо спростити процедуру прямого діалогу між владою та громадою. Відтак, цим проектом рішення пропонується ліквідувати значні прогалини у процедурі підготовки та проведення громадських слухань», - зазначив ініціатор рішення заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Зокрема пропонується чітко регламентувати підстави визнання підписів недійсними. Це дозволить уникнути фальсифікації чи підробки підписів. Також необхідно врегулювати питання інформування киян про проведення громадських слухань.

Оскільки  до проекту рішення було напрацьовано низку додаткових пропозицій, документ ухвалили у першому читанні. Розглядатимуть вцілому на пленарному засіданні Київської міської ради після того, як профільна комісія опрацює всі надані правки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018–2020 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 грудня 2017 року№ 1042/4049
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на просп. Відрадному, 38-Б у Солом'янському районі міста Києва (541541054)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Голосіївській, 16 у Голосіївському районі міста Києва (655564144)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі бойлерної на просп. Глушкова Академіка, 18-А у Голосіївському районі міста Києва (691004136)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Наумова Генерала, 23-А у Святошинському районі міста Києва (384133406)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Зодчих, 68/2 у Святошинському районі міста Києва (555241390)