Прокопів: Київрада вдосконалює порядок проведення громадських слухань

Tool items

622

Прокопів: Київрада вдосконалює порядок проведення громадських слухань

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали у першому читанні положення про порядок проведення громадських слухань у столиці.

Наразі місто послуговується порядком проведення громадських слухань, який Київрада затвердила у 2015 році. Але час показав, що вони є недосконалими. Зокрема не було передбачено кількості безпосередніх учасників для визнання легітимності слухань. Також зібрання неможливо було призначити у разі відсутності міського голови.

«Все це перешкоджало підготовці та проведенню слухань. Зокрема за останні 4 роки було проведено лише 10 таких заходів місцевої демократії. Ці цифри свідчать про те, що ми маємо спростити процедуру прямого діалогу між владою та громадою. Відтак, цим проектом рішення пропонується ліквідувати значні прогалини у процедурі підготовки та проведення громадських слухань», - зазначив ініціатор рішення заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Зокрема пропонується чітко регламентувати підстави визнання підписів недійсними. Це дозволить уникнути фальсифікації чи підробки підписів. Також необхідно врегулювати питання інформування киян про проведення громадських слухань.

Оскільки  до проекту рішення було напрацьовано низку додаткових пропозицій, документ ухвалили у першому читанні. Розглядатимуть вцілому на пленарному засіданні Київської міської ради після того, як профільна комісія опрацює всі надані правки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про виплату громадянці Круть Л. К. матеріальної допомоги за належну для одержання земельної ділянки
  • Про надання у постійне користування земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АКАДЕМІЯ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ» для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (для влаштування об’єкта інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду до території закладу освіти та виїзду з території
  • Про передачу гаражно-будівельному кооперативу «ТЕРЕМКИ» та обслуговуючому кооперативу «Гаражно-будівельний кооператив «ТЕРЕМКИ-1» в оренду земельних ділянок для колективного гаражного будівництва (вид використання земельної ділянки – для експлуатації та обслуговування гаражів) на вул. Василя Касіяна, 1 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про приватизацію земельної ділянки громадянином Іщенком Олегом Віталійовичем для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на Оболонській набережній, 71 в Оболонському районі міста Києва (688672814)
  • Про приватизацію громадянином Непомящим Олександром Борисовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Редутній, 30 у Печерському районі міста Києва (312834687)