Прокопів: Київрада вдосконалює порядок проведення громадських слухань

Tool items

653

Прокопів: Київрада вдосконалює порядок проведення громадських слухань

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали у першому читанні положення про порядок проведення громадських слухань у столиці.

Наразі місто послуговується порядком проведення громадських слухань, який Київрада затвердила у 2015 році. Але час показав, що вони є недосконалими. Зокрема не було передбачено кількості безпосередніх учасників для визнання легітимності слухань. Також зібрання неможливо було призначити у разі відсутності міського голови.

«Все це перешкоджало підготовці та проведенню слухань. Зокрема за останні 4 роки було проведено лише 10 таких заходів місцевої демократії. Ці цифри свідчать про те, що ми маємо спростити процедуру прямого діалогу між владою та громадою. Відтак, цим проектом рішення пропонується ліквідувати значні прогалини у процедурі підготовки та проведення громадських слухань», - зазначив ініціатор рішення заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Зокрема пропонується чітко регламентувати підстави визнання підписів недійсними. Це дозволить уникнути фальсифікації чи підробки підписів. Також необхідно врегулювати питання інформування киян про проведення громадських слухань.

Оскільки  до проекту рішення було напрацьовано низку додаткових пропозицій, документ ухвалили у першому читанні. Розглядатимуть вцілому на пленарному засіданні Київської міської ради після того, як профільна комісія опрацює всі надані правки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на просп. Науки, 15 у Голосiївському районі міста
  • Про приватизацію громадянкою Кумуржи Євгенією Михайлівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Буйка Професора, 37-Г у Голосіївському районі міста Києва (643382823)
  • Про відмову громадянину Литвину Роману Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва на вул. Костянтина Хохлова у Голосiївському районі міста Києва (545101763)
  • Про відмову громадянці Бєльській Олені Ігорівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва на острові Водників у Голосiївському районі міста Києва (642950148)
  • Про відмову громадянці Юрченко Катерині Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Батуринській, 12 у Дарницькому районі міста Києва (320169541)