Прокопів: Київрада пропонує депутатам Верховної Ради протестувати сенсорну кнопку для голосування

Tool items

536

Прокопів: Київрада пропонує депутатам Верховної Ради протестувати сенсорну кнопку для голосування  

Київська міська рада готова надати можливість депутатам Верховної Ради України протестувати роботу системи для голосування Рада IV. Як зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів – із відповідною ініціативою звернувся Громадський рух Чесно. У КМР ідею підтримують і готові провести для парламентарів майстер-клас функціонування сенсорної кнопки.

«Рада IV передбачає реєстрацію депутата Київської міської ради за допомогою спеціальної іменної картки, а процес голосування потребує натискання двох кнопок одночасно.  При цьому натискати ці кнопки необхідно весь час, поки триває процедура волевиявлення. Таким чином, це унеможливлює голосування за когось. Система передбачає і використання пультів, де можливо знайти та ознайомитись з порядком денним, а також записатися на виступ», - розповів Володимир Прокопів.

Загалом сенсорна кнопка успішно працює в Київраді з 2015 року та є найбільш дієвим кроком у подоланні кнопкодавства і політичної корупції. Вартість розробки технічного завдання, проєкту, саме обладнання та його монтаж коштували 13,6 млн грн.

«Стандартом роботи Київради є відкритість та прозорість. Саме тому ми були першим представницьким органом місцевого самоврядування, який встановив інноваційну систему для голосування. Переконаний, успішний досвід Києва може стати гарним прикладом у запровадженні практики подолання кнопкодавства і в парламенті», - наголосив Володимир Прокопів.

Про дату тестування системи Рада IV депутатами Верховної Ради України буде повідомлено додатково.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін та доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 12.12.2019 № 260/7833 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік»
  • Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 01 грудня 2015 року № 4/4 "Про перелік та склад постійних комісій Київської міської ради VІІІ скликання"
  • Про перейменування бібліотек Централізованої бібліотечної системи Солом’янського району м. Києва
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Стрижова Д. С.
  • Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Провулок Кременецький, 4» у Святошинському районі міста Києва
  • Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Казка Феофанії» у Голосіївському районі міста Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування автозаправної станції з комплексом сервісного обслуговування на Кільцевій дорозі, 11 у Солом'янському районі міста Києва (742645394)
  • Про деякі питання управління підприємствами, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, і акціонерними товариствами, що перебувають під контролем територіальної громади міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Булгакова, 4-А у Святошинському районі міста Києва (567741732)