Прокопів: Київ та Вроцлав організовуватимуть спільні культурні, освітні та мистецькі проекти

Tool items

875

Прокопів: Київ та Вроцлав організовуватимуть спільні культурні, освітні та мистецькі проекти

Київська міська влада та мерія польського Вроцлава поглиблюватимуть співпрацю у сферах культури, освіти, науки та спорту. Про це домовилися сторони в рамках офіційного візиту делегації Польщі до Києва.

«У Вроцлаві проживає близько 65 тисяч українців. З огляду на це, взаємодія наших міст у питаннях студентського обміну, реалізації культурних та спортивних проектів може бути надзвичайно ефективною. Також для нас цікавим є досвід Польщі у запровадженні дуальної освіти. Ми хочемо на вашому прикладі проаналізувати яким чином відбувається взаємодія між навчальними закладами та приватними компаніями. І звісно оцінити потенційну роль міської влади у налагодженні комунікації між закладами освіти та роботодавцями», - зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Вроцлав є своєрідним культурним центром Польщі. Щороку там відбувається низка відомих фестивалів класичної музики та джазу. Українська столиця також готова до них долучатися.

«Нам надзвичайно цікавий досвід Вроцлава, який було визнано культурною  столицею Європи в 2016 році. Ми прагнемо налагодити співробітництво у сфері культури та туризму та обмін досвідом за цими напрямками.

Київські муніципальні заклади культури можуть також відпрацювати питання щодо участі у музичних та театральних фестивалів, що проводяться у Вроцлаві. Також цікавим напрямом можуть бути покази українського кіно. Досвід проведення таких показів, зокрема у Кракові, Софії, Вільнюсі, продемонстрував зацікавленість українським кіно.  Цікавим є досвід організації та роботи зоопарку «Афрікаріум». Це туристичний магніт міста. Ми зараз здійснюємо модернізацію Київського зоопарку, і нам буде надзвичайно цікаво ознайомитися з досвід», - зазначила голова постійної комісії Київради з питань культури Вікторія Муха.

Особливу увагу Київ та Вроцлав мають намір приділити розвитку спорту.

«Ми спільно з київською мерією напрацьовуємо спільні спортивні проекти. До прикладу плануємо організувати спортивну літню школу. Зараз працюватимемо детально над форматом», - розповів мер Вроцлава Яцик Сутрик.

Окрім того, Володимир Прокопів подякував Польщі за принципову позицію у питанні відновлення територіальної цілісності України, особливо, що стосується політичного та економічного тиску на Росію.

Також секретар Київради запропонував опрацювати проблематику боротьби з дезінформацією в органах місцевого самоврядування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018–2020 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 грудня 2017 року№ 1042/4049
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на просп. Відрадному, 38-Б у Солом'янському районі міста Києва (541541054)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Голосіївській, 16 у Голосіївському районі міста Києва (655564144)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі бойлерної на просп. Глушкова Академіка, 18-А у Голосіївському районі міста Києва (691004136)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Наумова Генерала, 23-А у Святошинському районі міста Києва (384133406)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Зодчих, 68/2 у Святошинському районі міста Києва (555241390)