Прокопів: Із 7 лютого до 6 березня триватиме подача проектів на ГБ-2020

Tool items

Прокопів: Із 7 лютого до 6 березня триватиме подача проектів на ГБ-2020

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили параметри Громадського бюджету на 2020 рік.

Відтак, подача громадських проектів, які буде реалізовано наступного року, розпочнеться 7 лютого і триватиме до 6 березня. Процедура публічного обговорення, експертизи, доопрацювання проектів, оскарження експертних висновків відбуватиметься до 24 квітня. 

«Голосування за громадські ініціативи, які місто втілюватиме у життя 2020 року, проходитиме з 15 травня до 6 червня. Переможці мають бути оголошені за два тижні. Минулого року це відбувалося у вересні, і в розпорядників коштів було замало часу, аби сформувати бюджетні запити на виконання проектів. Цього року планування реалізації портфелю ініціатив заплановано раніше - до 1 серпня. Загалом, щоб пришвидшити процес, і виконувати проекти-переможці з 1 січня наступного року, ми починаємо працювати над ГБ-2020 фактично з наступного тижня», - зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.


Загалом на проекти Громадського бюджету у 2020 році місто має намір виділити 160 мільйонів гривень. Це на 10 мільйонів більше, ніж було передбачено на цей рік.  При цьому зберігається мінімальна вартість ініціативи на рівні 50 тисяч гривень, і максимальна у розмірі 3 мільйонів. Також збережено 20% обов’язкового резерву в кошторисі проектів. 

«Щодо проектів, які кияни обрали для реалізації цього року, а їх 341, то наразі відбуваються наради відповідальних виконавців із авторами для обговорення детальних планів виконання», - наголосив Володимир Прокопів. 

Параметри ГБ-2020 підтримали 80 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)