Постраждалі від російської окупації можуть отримати психологічну допомогу

Tool items

Психологи Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству готові надавати психологічну підтримку для постраждалих від дій окупантів та тим, хто став свідками злочинів російських військових. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Новини з територій, які були окуповані, просто жахають...Розстріли мирних мешканців, катування, зґвалтування, мародерство – це все і є тим самим «рускім міром». Крім цього всього, окупанти лишили по собі і ще одну серйозну проблему, яку потрібно вирішувати якомога швидше. Це величезна кількість психологічних травм, спричинених діями окупантів. Особливої підтримки зараз потребують жінки, що постраждали від сексуального насильства російських солдат. Психологи нашого Центру готові зараз надавати психологічну підтримку усім, хто її потребує. «Телефон довіри» 15-00 працює в цілодобовому режимі», - зазначила Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА додала, що зараз дуже важливо не боятися і не соромитися та звертатися за підтримкою та допомогою до фахівців. Адже підтримка професійного психолога у таких ситуаціях справді потрібна!

Служба «Телефону довіри» Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству працює цілодобово – 044-272-15-00 (з мобільного) та 15-00 (зі стаціонарного). Усі дзвінки є безкоштовними та анонімними!

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Братиславській, 12 у Деснянському районі міста Києва (625974474)
  • Про деякі питання діяльності загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 193 з поглибленим вивченням української мови і літератури» Подільського району м. Києва
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (440536446)
  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 11» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про виплату громадянці Даманській Валентині Григорівні одноразової матеріальної допомоги за належну для одержання земельну ділянку