Постійна комісія Київради з питань власності підтримала створення комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 179

Tool items

Постійна комісія Київради з питань власності підтримала створення комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 179 

Постійна комісія Київської міської ради з питань власності сьогодні на засіданні підтримала проект рішення Київради «Про утворення комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 179 Святошинського району міста Києва». 

Установа знаходиться за адресою: вулиця Якуба Коласа, будинок 19-А. Передбачається, що об’єкт буде віднесено до сфери управління Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. Згідно з офіційною інформацією, сьогодні в приміщення уже ведуться ремонті роботи.

Проектна потужність закладу розрахована на 12 груп, 230 дітей. Видатки на утримання комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 179 здійснюються за рахунок коштів, передбачених бюджетом міста Києва для головного розпорядника Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації по галузі «Освіта» на відповідний рік. 

Згідно з документом, фінансове забезпечення по заробітній платі педагогічним та іншим працівника планується на суму  5063,5 тисяч гривень; видатки на харчування повинні становити 379,6 тисяч гривень; на комунальні послуги – 821,0 тисяч гривень; інші видатки – 1384,2 тисяч гривень.

Прийняття рішення надасть можливість забезпечити соціально-економічну потребу мешканців Святошинського району міста Києва в дошкільній освіті, розширення мережі закладів дошкільної освіти, йдеться у пояснювальній записці. 

Основне голосування за даний проект рішення має відбутися на одному із засідань Київради. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на вул. Медовій у Солом’янському районі міста Києва (618753976)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на перетині вул. Народного ополчення та вул. Медової у Солом’янському районі міста Києва (435397038)
  • Про накладання тимчасової заборони (мораторію) на прийняття рішень щодо нової багатоквартирної забудови селища Биківня в Деснянському районі міста Києва до повного виконання рішення Київської міської ради від 14.04.2016 №330/330 «Про затвердження детального плану території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва» в частині дошкільних
  • Про відмову громадянці Головатенко Юлії В'ячеславівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Пирогівський шлях, 154 у Голосіївському районі міста Києва (439011278)
  • Про відмову громадянину Мельнику Олексію Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва на Столичному шосе, 151-А у Голосіївському районі міста Києва (689780136)
  • Про відмову громадянину Побережному Кирилу Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Землянській, 7-А у Печерському районі міста Києва (439017719)
  • Про надання громадянину Смірнову Володимиру Васильовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. 3-му Садовому, 6 у Деснянському районі міста Києва (668280172)