Постійна комісія Київради з питань власності підтримала створення комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 179

Tool items

2401

Постійна комісія Київради з питань власності підтримала створення комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 179 

Постійна комісія Київської міської ради з питань власності сьогодні на засіданні підтримала проект рішення Київради «Про утворення комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 179 Святошинського району міста Києва». 

Установа знаходиться за адресою: вулиця Якуба Коласа, будинок 19-А. Передбачається, що об’єкт буде віднесено до сфери управління Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. Згідно з офіційною інформацією, сьогодні в приміщення уже ведуться ремонті роботи.

Проектна потужність закладу розрахована на 12 груп, 230 дітей. Видатки на утримання комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 179 здійснюються за рахунок коштів, передбачених бюджетом міста Києва для головного розпорядника Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації по галузі «Освіта» на відповідний рік. 

Згідно з документом, фінансове забезпечення по заробітній платі педагогічним та іншим працівника планується на суму  5063,5 тисяч гривень; видатки на харчування повинні становити 379,6 тисяч гривень; на комунальні послуги – 821,0 тисяч гривень; інші видатки – 1384,2 тисяч гривень.

Прийняття рішення надасть можливість забезпечити соціально-економічну потребу мешканців Святошинського району міста Києва в дошкільній освіті, розширення мережі закладів дошкільної освіти, йдеться у пояснювальній записці. 

Основне голосування за даний проект рішення має відбутися на одному із засідань Київради. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу об’єкту культурної спадщини місцевого значення «Гостинний двір» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про передачу в дар місту Флоренція (Італійська Республіка) бронзової скульптурної композиції «Т.Г. Шевченко»
  • Про надання місцевої гарантії у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження параметрів громадського бюджету на 2022 рік»
  • Про оголошення природного об’єкту ботанічною пам’яткою природи місцевого значення « Вікові дерева сосни»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 листопада 2019 року № 59/7632 «Про затвердження Комплексної міської цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2019 - 2022 роки»
  • Про оголошення природного об’єкту ботанічною пам’яткою природи місцевого значення « Квітковий рай»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 462/6513 «Про затвердження міської цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності в місті Києві «Безпечна столиця» на 2019 - 2021 роки»
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ІНТЕРЦИКЛОН+» договору оренди земельної ділянки від 14 серпня 2008 року № 63-6-00501 на вул. Здолбунівській, 7-а у Дарницькому районі (639780507)