Послугами дитячої кімнати у Київраді скористалися 36 малюків

Вулиця Воздвиженська

Tool items

1345

Послугами дитячої кімнати у Київраді скористалися 36 малюків

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту депутати підтримали правила, які унормовують порядок функціонування дитячої кімнати.

Дитяча кімната, що розташована на першому поверсі мерії, функціонує півтора місяці. За цей час її послугами уже скористалися 36 маленьких киян та гостей столиці.

«Документом передбачається, що дитяча кімната функціонує на безоплатній основі без надання послуг із харчування та медичних послуг. Перебувати у даному приміщенні можуть малюки від 3 до 7 років. Молодші діти допускаються у разі присутності одного з батьків. Разом у кімнаті можуть знаходитися не більше 7 малят. Загальний час перебування – до 3 годин. Дитяча кімната уже сьогодні отримує позитивні відгуки серед батьків. Адже це дозволяє ефективно використовувати свій час, вирішувати нагальні питання, без хвилювання за життя і здоров’я своїх малят. Тому зараз вкрай важливо унормувати роботу дитячої кімнати, аби забезпечити її ефективне використання», – зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти Ганна Старостенко.

Щоб залишити дитя у відповідній кімнаті потрібно оформити заявку, пояснюють у мерії.

«Зазначеними правилами передбачається, що для перебування малюків у дитячій кімнаті батькам або законним представникам необхідно пред’явити вихователю оригінал документу, який посвідчує їх особу. Це може бути, приміром, паспорт. Також потрібно надати оригінал свідоцтва про народження дитини. Окрім цього, батьки заповнюють відповідну заявку, де вказують час і дату перебування їхнього малюка у приміщенні, а також ціль свого візиту в мерію», – додав керуючий справами секретаріату Київради Ігор Хацевич.

Дитяча кімната працює з понеділка по п’ятницю, з 9 годин ранку.

Також сьогодні постійна комісія КМР з питань освіти дала доручення секретаріату Київради разом з виконавчим органом напрацювати механізм кадрового забезпечення дитячої кімнати.

Документ мають розглянути на одному із засідань Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 21.11.2017 № 517/3524 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про зміну найменування Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження списку стипендіатівна отримання персональної стипендії Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ «СПОРТ-ТУР» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, реконструкції та експлуатації нежилої будівлі на вул. Тургенєвській, 27 літ. Б у Шевченківському районі міста Києва (656090114)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕМБУДГРУПСЕРВІС» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку та господарських споруд на вул. Волховській, 29/33 у Дніпровському районі міста Києва (590044699)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Митрополита Василя Липківського, 14 у Солом’янському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛІТБУДГРУП» для експлуатації та обслуговування нежилого (адміністративного) будинку (714712498)
  • Про поновлення підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Ремонтник» договору оренди земельних ділянок від 17 травня 2005 року № 62-6-00226 для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельних комплексів на просп. Володимира Маяковського, 75 та 75/2 у Деснянському районі (657300597)
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на просп. Перемоги, 142 у Святошинському районі міста Києва (383905491)