Послугами дитячої кімнати у Київраді скористалися 36 малюків

Вулиця Воздвиженська

Tool items

1200

Послугами дитячої кімнати у Київраді скористалися 36 малюків

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту депутати підтримали правила, які унормовують порядок функціонування дитячої кімнати.

Дитяча кімната, що розташована на першому поверсі мерії, функціонує півтора місяці. За цей час її послугами уже скористалися 36 маленьких киян та гостей столиці.

«Документом передбачається, що дитяча кімната функціонує на безоплатній основі без надання послуг із харчування та медичних послуг. Перебувати у даному приміщенні можуть малюки від 3 до 7 років. Молодші діти допускаються у разі присутності одного з батьків. Разом у кімнаті можуть знаходитися не більше 7 малят. Загальний час перебування – до 3 годин. Дитяча кімната уже сьогодні отримує позитивні відгуки серед батьків. Адже це дозволяє ефективно використовувати свій час, вирішувати нагальні питання, без хвилювання за життя і здоров’я своїх малят. Тому зараз вкрай важливо унормувати роботу дитячої кімнати, аби забезпечити її ефективне використання», – зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти Ганна Старостенко.

Щоб залишити дитя у відповідній кімнаті потрібно оформити заявку, пояснюють у мерії.

«Зазначеними правилами передбачається, що для перебування малюків у дитячій кімнаті батькам або законним представникам необхідно пред’явити вихователю оригінал документу, який посвідчує їх особу. Це може бути, приміром, паспорт. Також потрібно надати оригінал свідоцтва про народження дитини. Окрім цього, батьки заповнюють відповідну заявку, де вказують час і дату перебування їхнього малюка у приміщенні, а також ціль свого візиту в мерію», – додав керуючий справами секретаріату Київради Ігор Хацевич.

Дитяча кімната працює з понеділка по п’ятницю, з 9 годин ранку.

Також сьогодні постійна комісія КМР з питань освіти дала доручення секретаріату Київради разом з виконавчим органом напрацювати механізм кадрового забезпечення дитячої кімнати.

Документ мають розглянути на одному із засідань Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018–2020 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 грудня 2017 року№ 1042/4049
  • Про відмову громадянину Стасюку Роману Федоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Прорізній у Святошинському районі міста Києва (488019696)
  • Про відмову громадянинці Горбушиній Олені Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва поблизу вул. Центральної в Оболонському районі міста Києва (413011218)
  • Про відмову громадянину Смірнову Володимиру Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Прикордонній, 22 у Деснянському районі міста Києва (201070416)
  • Про відмову громадянці Яровій Олені Анатоліївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Канальній у Дарницькому районі міста Києва (660880160)
  • Про відмову громадянці Довбенко Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва поблизу вул. Центральної в Оболонському районі міста Києва (549001646)