Понад три тисячі киян відвідали перші кінні перегони літнього сезону на Київському іподромі

Tool items

На території Київського іподрому відбулось відкриття літнього сезону та перші заїзди коней французької рисистої породи. Подію відвідали понад три тисячі киян.

Як зазначили в КП «Київський іподром», у воєнний час наша команда продовжує роботу та організовує кінні заїзди, які приваблюють вболівальників різноманіттям інтеграцій традиційних перегонів.

«У час війни врази зменшилась кількість різного роду спортивних подій. Наразі ми вирішили поступово відновлювати роботу та організовувати кінні перегони – це доступний спосіб поспілкуватися з друзями та провести дозвілля на свіжому повітрі. На відкриття літнього сезону прийшли понад три тисячі людей різного віку, які спостерігали за протистоянням сильних та благородних тварин. Вболівальники шалено підбадьорювали свого улюбленого коня. Ми плануємо й надалі регулярно організовувати кінні перегони, які справді будуть сімейними заходами, оскільки окрім самих заїздів на території буде організовано багато розважальних атракцій для дітей та їх батьків», – розповіли в КП «Київський іподром».

У КП «Київський іподром» додали, що на території комунального підприємства утримуються та проходять тренінг 300 коней верхових та рисистих порід.  З перших днів війни працівники підприємства в штатному режимі знаходились поруч з тваринами та  запроваджували всі необхідні заходи заради збереження коней в хорошій фізичній формі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 66 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (448443225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛВІ КО ЛТД» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з об'єктами дорожнього сервісу та влаштуванням зони зелених насаджень на вул. Шевченка, 196-А у Солом'янському районі міста Києва (605193969)
  • Про передачу Приватному акціонерному товариству «Укрсвітло» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд цілісного майнового комплексу на вул. Івана Виговського, 8д у Подільському районі міста Києва (515541558)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БТБ ТОРГ» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу під громадсько-житлову забудову (громадсько-житловий комплекс) на просп. Георгія Гонгадзе, 18-і у Подільському районі міста Києва (373986225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМИЙКА-ЕНДОРФІН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Білоруській, 40-Г у Шевченківському районі міста Києва (364123780)