Понад 80 тисяч киян із малозахищених категорій отримали продукти першої необхідності

Tool items

Із початку повномасштабного вторгнення Росії понад 80 тисяч киян із малозахищених категорій населення були забезпечені продуктами першої необхідності. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«За більш, ніж два місяці наші територіальні центри соціального обслуговування громадян та управління праці і соціального захисту населення забезпечили продуктами першої необхідності 82 522 особи із малозахищених верств населення. Крім того, було організовано понад 75 тисяч порцій гарячих обідів, а соціальні працівники надали понад 475 тисяч соціальних послуг. Додатково, понад 48 тисяч осіб отримали м’ясну та молочну продукцію, а більше 44 тисяч киян отримали овочеві набори», - зазначила Марина Хонда.

Окрім цього, за її словами, понад 15 тисяч киян було забезпечено засобами особистої гігієни. Ще понад 5 тисяч осіб отримали одяг із банків одягу.

Соціальні органи забезпечують речами першої необхідності осіб з інвалідністю, родини, які виховують дітей з інвалідністю, самотніх літніх людей і паліативних хворих, та осіб, чий дохід складає менше двох прожиткових мінімумів.

Соціальні працівники надають послуги обслуговування на дому для самотніх літніх людей, осіб з інвалідністю та паліативних хворих. Ці послуги включають в себе приготування їжі, придбання продуктів, годування, прибирання тощо.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік