Понад 700 тисяч тюльпанів розквітли на Співочому полі

Tool items

На Співочому полі сьогодні, 7 травня, відкрилася виставка тюльпанів. У ландшафтному парку представлено понад 700 тисяч тюльпанів 30 сортів. Окрім цього, тут висадили нарциси, гіацинти, крокуси та мускарі.

За словами депутата Київської міської ради від Печерського району Михайла Тереньєва, щорічна виставка тюльпанів у парку Співоче поле на території Печерського ландшафтного парку вже 11 рік дивує красою чарівних квітів у яскравих та креативних композиціях. 

До відкриття виставки на Співочому полі було створено нові зони відпочинку та оновлено лави, урни.

«Спеціалістам КО «Київзеленбуд» знову вдалось здивувати гостей своєю майстерністю, прикрасивши парк такою колосальною кількістю живих квітів. Окрім організації масштабних виставок підприємство виконує повний комплекс утримання зелених насаджень на ділянках, які раніше знаходились у незадовільному стані. Низку таких проєктів рішень про відведення земельних ділянок у постійне користування КО «Київзеленбуд» ми разом з колегами-депутатами розглядаємо та підтримуємо на засіданнях Постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин», – зазначив Михайло Терентьєв.

Поринути у справжню весняну казку можна до 23 травня з 10:00 до 20:00 за адресою: вул. Лаврська, 31.

Відвідувачам необхідно носити захисні маски та дотримуватись соціальної дистанції.

 

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про найменування скверу у Голосіївському районі міста Києва
  • Про особливості встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та вручення заохочувальних відзнак Київського міського голови під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України від
  • Про внесення змін до Порядку надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі комунальним закладам культури на створення мистецького продукту
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 "Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні ", затвердженого Законом
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»