Понад 700 тисяч тюльпанів розквітли на Співочому полі

Tool items

На Співочому полі сьогодні, 7 травня, відкрилася виставка тюльпанів. У ландшафтному парку представлено понад 700 тисяч тюльпанів 30 сортів. Окрім цього, тут висадили нарциси, гіацинти, крокуси та мускарі.

За словами депутата Київської міської ради від Печерського району Михайла Тереньєва, щорічна виставка тюльпанів у парку Співоче поле на території Печерського ландшафтного парку вже 11 рік дивує красою чарівних квітів у яскравих та креативних композиціях. 

До відкриття виставки на Співочому полі було створено нові зони відпочинку та оновлено лави, урни.

«Спеціалістам КО «Київзеленбуд» знову вдалось здивувати гостей своєю майстерністю, прикрасивши парк такою колосальною кількістю живих квітів. Окрім організації масштабних виставок підприємство виконує повний комплекс утримання зелених насаджень на ділянках, які раніше знаходились у незадовільному стані. Низку таких проєктів рішень про відведення земельних ділянок у постійне користування КО «Київзеленбуд» ми разом з колегами-депутатами розглядаємо та підтримуємо на засіданнях Постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин», – зазначив Михайло Терентьєв.

Поринути у справжню весняну казку можна до 23 травня з 10:00 до 20:00 за адресою: вул. Лаврська, 31.

Відвідувачам необхідно носити захисні маски та дотримуватись соціальної дистанції.

 

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)