Понад 700 тисяч тюльпанів розквітли на Співочому полі

Tool items

На Співочому полі сьогодні, 7 травня, відкрилася виставка тюльпанів. У ландшафтному парку представлено понад 700 тисяч тюльпанів 30 сортів. Окрім цього, тут висадили нарциси, гіацинти, крокуси та мускарі.

За словами депутата Київської міської ради від Печерського району Михайла Тереньєва, щорічна виставка тюльпанів у парку Співоче поле на території Печерського ландшафтного парку вже 11 рік дивує красою чарівних квітів у яскравих та креативних композиціях. 

До відкриття виставки на Співочому полі було створено нові зони відпочинку та оновлено лави, урни.

«Спеціалістам КО «Київзеленбуд» знову вдалось здивувати гостей своєю майстерністю, прикрасивши парк такою колосальною кількістю живих квітів. Окрім організації масштабних виставок підприємство виконує повний комплекс утримання зелених насаджень на ділянках, які раніше знаходились у незадовільному стані. Низку таких проєктів рішень про відведення земельних ділянок у постійне користування КО «Київзеленбуд» ми разом з колегами-депутатами розглядаємо та підтримуємо на засіданнях Постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин», – зазначив Михайло Терентьєв.

Поринути у справжню весняну казку можна до 23 травня з 10:00 до 20:00 за адресою: вул. Лаврська, 31.

Відвідувачам необхідно носити захисні маски та дотримуватись соціальної дистанції.

 

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»