Понад 100 спортсменів із 15 країн світу візьмуть участь у щорічному чемпіонаті світу зі Street Workout – 2021

Tool items

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України відбудеться щорічний чемпіонат світу зі Street Workout – 2021. Захід пройде 24 серпня біля Арки дружби народів.

Про це повідомив сьогодні, 16 серпня, генеральний директор Центрального парку культури та відпочинку міста Києва Артем Сауляк.

За словами генерального директора парку, проведення подібних заходів сприяє популяризації здорового способу життя та розвитку масових спортивних заходів у столиці.

«Воркаут – наймасовіший та найдоступніший спортивний напрямок сучасності. Центральний парк культури та відпочинку міста Києва є чудовою локацією для проведення подібних заходів. Саме тому щорічний чемпіонат світу зі Street Workout – 2021 традиційно відбудеться під Аркою дружби народів. До України завітають понад 100 найсильніших атлетів із 15 країн світу. Вони будуть змагатися за звання найсильнішого у таких дисциплінах як стрітліфтинг, воркаут рекорди, воркаут батли», – зазначив Артем Сауляк.

Програмою заходу передбачено:
– чемпіонат світу зі Streetlifting (початок о 09:30);
– чемпіонат світу з Workout рекордів (початок о 14:00);
– чемпіонат світу з Workout батлів (початок о 17:30).

Організатором чемпіонату є ГО «Всесвітня федерація стріт воркауту та стрітліфтингу», мережа «Workout Academy» на чолі з Денисом Мініним та Гауранітаєм Шулікою.

Довідка. Street Workout – це тренування на відкритому просторі, атлет тренується на турніках і брусах, із використанням і без використання додаткового обладнання. Головний принцип – свобода, тренування коли завгодно, де завгодно і на чому завгодно без будь-яких фінансових витрат. Streetlifting – це силова дисципліна, у якій атлет віджимається на брусах, підтягується на турніку з максимальним додатковим обтяженням на одне повторення у своїй ваговій категорії. Streetlifting – це аналог паверліфтинг.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо підтримки проєкту Закону України №11161 «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та державний реєстр майна,
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про затвердження змін до Порядку часткового відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, обслуговуючими кооперативами, юридичними особами, основний вид діяльності яких 81.10 «Комплексне обслуговування об'єктів», та
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024–2025 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Громадське здоров'я» на 2022 - 2025 роки
  • Про передачу громадянці Рогозі Наталії Петрівні земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Луценка Дмитра, 16 у Голосіївському районі міста Києва (711294446)
  • Про відмову громадянці Касьяненко Любові Анатоліївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жулянській, 1-б у Голосіївському районі міста Києва (413018582)
  • Про передачу громадянці Борис Ользі Галактіонівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 26 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (555627503)
  • Про передачу громадянину Полякову Станіславу Олеговичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 24 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (602722741)
  • Про надання Київському столичному університету імені Бориса Грінченка згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва