Подача проектів на ГБ-2020 може розпочатися 7 лютого

КМДА

Tool items

621

Подача проектів на ГБ-2020 може розпочатися 7 лютого

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили параметри Громадського бюджету на 2020 рік.

Відтак, передбачено, що подавати проекти в рамках ГБ-2020 можна буде з 7 лютого до 6 березня. Публічне обговорення, експертиза, доопрацювання проектів, оскарження експертних висновків відбуватиметься до 24 квітня.

Відповідно до запропонованих параметрів, кияни зможуть обирати ініціативи, які буде реалізовано наступного року, у період з 15 травня до 6 червня. Переможці мають бути оголошені до 21 червня, а планування реалізації портфелю проектів заплановано до 1 серпня.

«Загалом на проекти Громадського бюджету у 2020 році місто має намір виділити 160 мільйонів гривень. Це на 10 мільйонів більше, ніж було передбачено на цей рік.  При цьому зберігається мінімальна вартість ініціативи на рівні 50 тисяч гривень, і максимальна у розмірі 3 мільйонів. Залежно від вартості проекту буде визначатися і кількість голосів для перемоги: чим дорожчий проект, тим більше треба буде здобути голосів.  Також плануємо зберегти 20% обов’язкового резерву в кошторисі проектів. Це гарантія того, що проект реалізують повністю і у зазначені терміни», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Відповідні параметри Громадського бюджету на 2020 рік обговорюватимуть на одному з найближчих пленарних засідань Київради.

Нагадаємо, цьогоріч у рамках ГБ-2019 мають реалізувати 341 ініціативу. Наразі відбуваються наради відповідальних виконавців з авторами для обговорення детальних планів реалізації громадських проектів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)