«Плече побратима»: У парку «Муромець» для учасників «Революції Гідності» та ветеранів російсько-української війни пройшов реабілітаційно-спортивний захід

Tool items

У столиці учасники «Революції Гідності» та ветерани російсько-української війни взяли участь у ІІІ психологічно-реабілітаційних зборах «Плече побратима». 

Захід відбувся за підтримки Київської міської державної адміністрації та заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка.  

Як зазначив Володимир Бондаренко, добровольці та військові навіть після важких поранень поступово адаптуються в соціумі – у цьому їм допомагає спорт.

«Необхідно надавати українським захисникам і захисницям комплексну фізичну та психологічну реабілітацію. Учасники «Революції Гідності» та російсько-української війни під час заходу освоїли нові види спорту, серед яких плавання на каяках і серфінг, а також спробувати каністерапію. Усіх їх об’єднує жага до української перемоги та любов до Батьківщини», – зазначив Володимир Бондаренко. 

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що міська влада підтримує громадські ініціативи та соціальні проєкти, які спрямовані на адаптацію та соціалізацію ветеранів війни.

Організаторами зборів виступили: засновниця та координаторка проєкту «Плече побратима», волонтерка, засновниця ГО «Родини Небесної Сотні», президентка БФ «Нове Відродження України» Юлія Цепун; військовий, волонтер Юрій Зозуля; військовий, волонтер, ветеран російсько-української війни Сергій Храпко; військовий, волонтер, засновник БФ «Нове Відродження України» Ярослав Бондаренко; військовий, волонтер, поранений учасник «Революції Гідності» Святослав Бойко; волонтер, засновник ГО «Фонд Інноваційних Оборонних Технологій «Вільне Покоління» Ігор Іванов.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі