Підрозділ тероборони міста Києва отримав нові станції супутникового зв’язку

Tool items

Підрозділ тероборони міста Києва, який наразі передислоковано на Харківщину, отримав нові станції супутникового зв’язку STARLINK V3.

Як зазначив депутат Київської міської ради, командир 4 роти 128 батальйону 112 Окремої Бригади територіальної оборони міста Києва Юрій Федоренко, на лінії фронту необхідно завжди підтримувати зв’язок з командними центрами задля ефективного виконання бойових завдань та оборони українських позицій.

«Наша рота виконує бойові розпорядження на Харківщині, для ведення пошуково-розвідувальних операцій та безперебійного зв’язку з командуванням ми використовуємо станції роздачі швидкісного інтернету. Проте нещодавно STARLINK платформи, які знаходились у користуванні нашого підрозділу, були знищені під час ворожого артобстрілу. Щиро дякую своїм колегам, депутаткам Київської міської ради Лілії Пашинній та Олені Говоровій за допомогу та забезпечення нашого підрозділу новими станціями супутникового зв’язку STARLINK V3. Наближаємо перемогу разом», – розповів депутат.

Юрій Федоренко додав, що для того, щоб армія ефективно функціонувала та своєчасно отримувала необхідну амуніцію та обладнання потрібно об’єднувати зусилля та спільно вести боротьбу на всіх фронтах.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про створення комунального підприємства «Муніципальне управління побутовими відходами» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «РІЧКІВСЬКЕ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу з магазином та мийкою на вул. Миколи Грінченка, 18-б у Голосіївському районі міста Києва (513043329)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:69:118:0004) для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Героїв Севастополя, 23-б у Солом’янському районі міста Києва (591940019)
  • Про передачу громадянину Рихлевському Дмитру Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Олександрівській, 35-А у Шевченківському районі міста Києва (638943994)
  • Про відмову громадянину Конченку Сергію Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва (город) на вул. Лауреатській, 31 у Голосіївському районі міста Києва (655370141)
  • Про відмову громадянину Кубряку Дмитру Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул. Коновальця у Печерському районі міста Києва (477018291)