Підрозділ тероборони міста Києва отримав нові станції супутникового зв’язку

Tool items

Підрозділ тероборони міста Києва, який наразі передислоковано на Харківщину, отримав нові станції супутникового зв’язку STARLINK V3.

Як зазначив депутат Київської міської ради, командир 4 роти 128 батальйону 112 Окремої Бригади територіальної оборони міста Києва Юрій Федоренко, на лінії фронту необхідно завжди підтримувати зв’язок з командними центрами задля ефективного виконання бойових завдань та оборони українських позицій.

«Наша рота виконує бойові розпорядження на Харківщині, для ведення пошуково-розвідувальних операцій та безперебійного зв’язку з командуванням ми використовуємо станції роздачі швидкісного інтернету. Проте нещодавно STARLINK платформи, які знаходились у користуванні нашого підрозділу, були знищені під час ворожого артобстрілу. Щиро дякую своїм колегам, депутаткам Київської міської ради Лілії Пашинній та Олені Говоровій за допомогу та забезпечення нашого підрозділу новими станціями супутникового зв’язку STARLINK V3. Наближаємо перемогу разом», – розповів депутат.

Юрій Федоренко додав, що для того, щоб армія ефективно функціонувала та своєчасно отримувала необхідну амуніцію та обладнання потрібно об’єднувати зусилля та спільно вести боротьбу на всіх фронтах.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану