Перші інспектори з паркування можуть з’явитися на вулицях Києва вже у лютому

Вулиця Воздвиженська

Tool items

840

Перші інспектори з паркування можуть з’явитися на вулицях Києва вже у лютому

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами депутати погодили внесення змін до правил паркування.

Відтак, перші інспектори з паркування уже в лютому можуть вийти на вулиці столиці. За інформацією міської влади, 10 інспекторів уже пройшли відповідні тестування та готові виконувати свої обов’язки.

«Запуск інспекції відбуватиметься у кілька етапів. Перші 10 спеціалістів у тестовому режимі запрацюють орієнтовно в лютому. Другим етапом буде здійснення фотофіксації сертифікованим обладнанням і виписування штрафів.  І третій етап – здійснення тимчасового затримання транспортного засобу. Ймовірно, у травні інспекція зможе повноцінно функціонувати», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань транспорту Олексій Окопний.

Під час розгляду питання депутати підтримали правки щодо доступності до парковок людей з інвалідністю та осіб, які допомагають їм у транспортуванні. Місця повинні бути безкоштовними та розташовані максимально близько до приміщення. У мерії пояснюють: тим самим міська влада виконує законодавчі ініціативи щодо реформування паркувального простору.

Нагадаємо, згідно із рішенням Київської міської ради «Про уповноваження посадових осіб (інспекторів з паркування) Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА)», у столиці загалом працюватиме 148 інспекторів.

Проект рішення про зміни до правил паркування мають винести на одне із пленарних засідань Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018–2020 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 грудня 2017 року№ 1042/4049