Переселенці з Маріуполя продовжують знайомитись з Києвом та історією столиці

Tool items

Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації спільно з КП «Київський міський туристично-інформаційний центр» продовжують проводити безкоштовні прогулянки містом. Цього разу екскурсію було організовано для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованого Маріуполя.  

Як зазначили у КП «Київський міський туристично-інформаційний центр», екскурсії допомагають адаптуватись у столиці тимчасово переселеним особам, а також покращують навички орієнтації в новому місті.   

«Екскурсійний маршрут пролягав від Хрещатика до Андріївського узвозу. Переселенці дізнались легенди старого міста та визначних історичних постатей, які брали участь у становленні Києва як столиці. Європейська площа, парк «Володимирська гірка», Алея художників і Пейзажна алея вразили маріупольців. Маршрут був розроблений відповідно до умов воєнного стану, тому для безпеки учасників екскурсії на маршруті передбачені укриття», – розповіли у КП «Київський міський туристично-інформаційний центр».

У КП «Київський міський туристично-інформаційний центр» додали, що і надалі будуть організовуватись пізнавальні прогулянки містом для тих, хто зареєстрований в центрі «Я — Маріуполь», задля створення комфортних умов перебування в місті Києві.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік