Опубліковано схему руху міського громадського наземного транспорту для окремих категорій пасажирів на час протиепідемічних обмежень

Tool items

1240

Опубліковано схему руху міського громадського наземного транспорту для окремих категорій пасажирів за окремо визначеними маршрутами на час протиепідемічних обмежень.

Транспорт розвозитиме виключно працівників підприємств, установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність столиці.

Пасажири допускатимуться за наявності спеціальних квитків, посвідчення особи та засобів індивідуального захисту.

Автобусні маршрути:

- № 56-Д «Просп.Палладіна – ст. м. «Либідська»;
- № 114 «Вул. Милославська – зал. вокзал «Центральний»;
- № 118 «Ст. м. «Чернігівська» – ст. м. «Політехнічний інститут»;
- № 119 «Вул. Касіяна – Контрактова площа»;
- № 220 «Вул. Тростянецька – вул. Медова»;
- № 500 «Вул. Північна – зал. вокзал «Центральний».

Тролейбусні маршрути:

- № 7 «Вул. Чорнобильська – ст. м. «Площа Льва Толстого»;
- № 16 «Вул. Туполєва – Майдан Незалежності»;
- № 30 «Вул. Милославська – вул. Кадетський гай»;
- № 91-Н «Вул. Милославська – зал. вокзал «Центральний»;
- № 92-Н «Просп. Свободи – аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського.

Трамвайні маршрути:

- № 1 «Михайлівська Борщагівка – станція «Старовокзальна»;
- № 12 «Пуща-Водиця – Контрактова площа»;
- № 14 «Просп. Відрадний – Контрактова площа»;
- № 16 «Ст. м. «Героїв Дніпра – Контрактова площа»;
- № 22 «Б-р Перова – завод ЗБК»;
- № 28-Д «Просп. Ватутіна – ст. м. «Позняки».

Звертаємо увагу, що зазначений громадський транспорт працюватиме  виключно для працівників підприємств, установ та організацій, які забезпечують життєдіяльність міста.

Транспорт перевозитиме пасажирів за наявності спеціальних квитків, посвідчення особи та засобів індивідуального захисту.

Щоб забезпечити працівників спеціальними квитками, керівники підприємств мають звернутися до уповноважених осіб профільних департаментів або управлінь КМДА, або до РДА за місцем розташування підприємств.

Нагадуємо, з понеділка, 23 березня, громадський транспорт столиці перевозитиме виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста. Це – медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, співробітники стратегічних підприємств.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018–2020 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 грудня 2017 року№ 1042/4049
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на просп. Відрадному, 38-Б у Солом'янському районі міста Києва (541541054)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Голосіївській, 16 у Голосіївському районі міста Києва (655564144)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі бойлерної на просп. Глушкова Академіка, 18-А у Голосіївському районі міста Києва (691004136)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Наумова Генерала, 23-А у Святошинському районі міста Києва (384133406)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Зодчих, 68/2 у Святошинському районі міста Києва (555241390)