Оновлену Програму розвитку зелених зон Києва планують представити у жовтні

Tool items

Оновлену Програму розвитку зелених зон Києва планують представити у жовтні
Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики депутати заслухали комунальне об’єднання "Київзеленбуд" щодо розробки оновленої Програми розвитку зелених зон столиці. 

Передбачається, що документ включатиме інформацію по інвентаризації зелених зон, відповідно до екологічного законодавства і норм ЄС, а також відповідатиме Генеральному плану столиці. Окремий розділ документу буде присвячений захисту заповідних зон. Розробити відповідну програму планують до жовтня цього року. 

У документі також передбачена інвентаризація зелених зон - перевірка наявності та стану територій, і встановлення чітких меж цих зон. 

"Інвентаризація – процес тривалий, та він необхідний, щоб чітко розуміти, в якому стані знаходяться зелені зони столиці, а які з них і взагалі зникли. Також просто необхідно чітко розуміти межі існуючих об'єктів зеленого господарства, щоб не розмивати їх. Я також запропонував, щоб у технічному завданні Програми прописали відображення реєстру зелених зон на відкритій платформі «Майно». Так кияни слідкуватимуть за ходом інвентаризації і внесенням до реєстру нових об'єктів "зеленки", - зазначив голова постійної комісії Київради з екологічної політики Костянтин Яловий.

Нагадаємо, раніше Реєстр зелених зон запрацював у тестовому режимі на базі інформаційно-аналітичної системи "Майно".

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022-2024 роки»
  • Про запровадження щорічного міського конкурсу «Мистецькі Горизонти»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про передачу громадянину Пшеничному Ростиславу Івановичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва у пров. Лісостеповому - 1, буд. 15 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО «СТАДНЕ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (483279522)
  • Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 18 червня 2004 року № 63-6-00134, укладеного між Київською міською радою та фізичною особою - підприємцем Джерою Сергієм Петровичем для будівництва, експлуатації і обслуговування комплексу відпочинку (кафе з літнім майданчиком) на вул. Центральній у Дарницькому районі м. Києва (459363362)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.09.2011 № 18/6234 «Про порядок укладання мирних угод у спорах щодо майна територіальної громади міста Києва у процесі їх розгляду в судах загальної юрисдикції»
  • Про створення комунального закладу «Малий груповий будинок «Щасливе дитинство» Дарницького району м. Києва»