Оновлену Програму розвитку зелених зон Києва планують представити у жовтні

Tool items

917

Оновлену Програму розвитку зелених зон Києва планують представити у жовтні
Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики депутати заслухали комунальне об’єднання "Київзеленбуд" щодо розробки оновленої Програми розвитку зелених зон столиці. 

Передбачається, що документ включатиме інформацію по інвентаризації зелених зон, відповідно до екологічного законодавства і норм ЄС, а також відповідатиме Генеральному плану столиці. Окремий розділ документу буде присвячений захисту заповідних зон. Розробити відповідну програму планують до жовтня цього року. 

У документі також передбачена інвентаризація зелених зон - перевірка наявності та стану територій, і встановлення чітких меж цих зон. 

"Інвентаризація – процес тривалий, та він необхідний, щоб чітко розуміти, в якому стані знаходяться зелені зони столиці, а які з них і взагалі зникли. Також просто необхідно чітко розуміти межі існуючих об'єктів зеленого господарства, щоб не розмивати їх. Я також запропонував, щоб у технічному завданні Програми прописали відображення реєстру зелених зон на відкритій платформі «Майно». Так кияни слідкуватимуть за ходом інвентаризації і внесенням до реєстру нових об'єктів "зеленки", - зазначив голова постійної комісії Київради з екологічної політики Костянтин Яловий.

Нагадаємо, раніше Реєстр зелених зон запрацював у тестовому режимі на базі інформаційно-аналітичної системи "Майно".

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо удосконалення форми та змісту посвідчень депутатів місцевих рад та внесення змін до Положення про помічника- консультанта, депутата Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 липня 2006 року №28/28
  • Про присвоєння назви скверу у Шевченківському районі міста Києва
  • Про оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області, на території яких розміщенні об’єкти міста Києва
  • Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про посилення відповідальності за пошкодження майна
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЗ-ІНВЕСТ», ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДІНАКОР» в оренду земельної ділянки для спільного обслуговування виробничого комплексу будівель, будов та споруд на вул. Козелецькій, 24 у Солом’янському районі міста Києва (590439962)
  • Про відмову у передачі громадянці Каряці Інні Вікторівні у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у провулку Плещеєва, 8-б у Голосіївському районі міста Києва (588027110)
  • Про передачу громадянину Орліченку Тарасу Григоровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 16-А у Голосіївському районі міста Києва (362773666)
  • Про передачу громадянці Бистровій Вікторії Павлівні у приватну власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вул. Садовій, 67, діл. 1-а у Дарницькому районі міста Києва (665332736)
  • Про приватизацію громадянином Задорожним Олександром Георгійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Миронівській, 19 у Солом'янському районі міста Києва (332819739)