Олена Говорова: У Києві цьогоріч планують розпочати реконструкцію стадіону «Старт»

Tool items

У Києві цьогоріч планують розпочати перший етап реконструкції стадіону «Старт».

Про це зазначила заступниця голови Київської міської державної адміністрації, депутатка Київської міської ради, членкиня Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олена Говорова, відповідаючи на запитання від мешканців.

«Плануємо у вересні цього року приступити до першого етапу реконструкції комплексу «Старт», яка включає відновлення стадіону та створення Алеї пам'яті, присвяченої всім відомим київським футболістам. Після виконання цих робіт з реконструкції – наступного року розпочнеться другий етап розбудови та благоустрою. Поряд зі стадіоном планується побудувати окремий спорткомплекс з облаштованими залами для міні-футболу, баскетболу, волейболу, фітнесу, великого і настільного тенісу, а також буде створено льодову арену. Функціонал футбольного стадіону і всі пам'ятники історії – колони, меморіал футболістам-учасникам «матчу смерті» буде збережено», – зазначила Олена Говорова.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Олени Говорової на запитання щодо результатів перевірки дитячих оздоровчих закладів перед початком сезону, організації всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань у Києві, нового підходу до занять фізичного виховання у школах та створення мотивації у дітей після їх поразок у спортивних змаганнях.

Докладніше можна ознайомитися за посиланням

Нагадаємо, що кияни мають можливість поставити питання будь-якому депутату у коментарях під будь-яким відео на офіційних сторінках Київської міської ради у соціальних мережах. Для цього необхідно вказати ім’я та прізвище депутата та поставити своє питання до нього. На п’ять найпоширеніших запитань від громадян депутати нададуть відео-відповіді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в