ОГОЛОШУЄТЬСЯ ДОДАТКОВИЙ НАБІР ПРИСЯЖНИХ ДЛЯ ГОЛОСІЇВСЬКОГО, ДНІПРОВСЬКОГО, ДЕСНЯНСЬКОГО, ОБОЛОНСЬКОГО, ПЕЧЕРСЬКОГО, ПОДІЛЬСЬКОГО, СВЯТОШИНСЬКОГО, СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОННИХ СУДІВ МІСТА КИЄВА

Tool items

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

 ОГОЛОШУЄ ДОДАТКОВИЙ НАБІР ПРИСЯЖНИХ ДЛЯ

ГОЛОСІЇВСЬКОГО, ДНІПРОВСЬКОГО, ДЕСНЯНСЬКОГО, ОБОЛОНСЬКОГО, ПЕЧЕРСЬКОГО, ПОДІЛЬСЬКОГО, СВЯТОШИНСЬКОГО, СОЛОМЯНСЬКОГО

 РАЙОННИХ СУДІВ МІСТА КИЄВА

 

Якщо Ви виявили бажання бути присяжним районного суду міста Києва і відповідаєте вимогам, встановленим Законом України «Про судоустрій і статус суддів»,  подати до Київської міської ради за адресою: вул. Хрещатик, 36, такі документи:

 1. - заяву про включення до списку присяжних відповідного районного суду міста Києва за формою, згідно зі зразком;
 2. - копію паспорта громадянина України;
 3. - витяг із реєстру територіальної громади;
 4. - довідку відповідного закладу охорони здоров'я про відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного;
 5. - витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» (скорочений).

Термін дії витягу становить 3 місяці з дати формування.

- інформаційну довідку або витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення за останній рік;

- автобіографію в довільній формі.

Кандидат особисто засвідчує копії наданих документів у встановленому порядку.

        Кандидат несе персональну відповідальність за достовірність наданої ним інформації та поданих документів.

 

ВАЖЛИВО:

– Витяг з реєстру територіальної громади можна отримати звернувшись до Центру надання адміністративних послуг, а також у застосунку або на порталі Дія.

– Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» можна отримати через електронний сервіс: https://vytiah.mvs.gov.ua, а також у застосунку або на порталі Дія.

– Інформаційну довідку або витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення можна отримати, звернувшись до Національного агентства з питань запобігання корупції або заповнивши відповідну заяву на отримання послуги онлайн на сайті: https://corruptinfo.nazk.gov.ua/main/reference/list

 

 

 

З Р А З О К  З А Я В И

 

 

Київська міська рада

 

 

(прізвище, ім’я, по батькові кандидата в присяжні у родовому відмінку)

__________________________________

 (постійне місце проживання кандидата в присяжні)

__________________________________

 (контактний номер телефону)

 

(електронна адреса кандидата в присяжні)

 

Заява

Прошу включити мене до списку присяжних _______(вказується назва районного суду міста Києва).

Інформую, що до мене не застосовуються норми, визначені частиною другою статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Обставини, які унеможливлюють мою участь у здійсненні правосуддя відсутні.

        Надаю згоду на обробку та використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та оприлюднення відомостей стосовно мене як кандидата в присяжні  на офіційному сайті Київської міської ради.

 

  Підтверджую повноту, достовірність інформації в поданих мною документах.

Перелік документів, що додаються до заяви:

 

 

"___" ____________ _____

            (число)        (місяць)   (рік)                                                підпис

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА

Хто такі присяжні?

Присяжний − це особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.

Хто може бути присяжним?

Присяжними можуть бути:

        ­ −  громадяни України;

         −  віком від 30 до 65 років;

         −  які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція    

             відповідного окружного суду;

         −  володіють державною мовою.

Хто не може бути присяжним?

Присяжними не можуть бути громадяни, які:

 − особи, визнані судом обмежено дієздатними чи недієздатними, або які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного;

− особи, які мають незняту чи непогашену судимість;

− особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

− народні депутати України, члени, Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, військовослужбовці, працівники правоохоронних органів, апаратів судів, державні службовці, адвокати, нотаріуси, посадові особи органів місцевого самоврядування, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої ради правосуддя.

Особа, включена до списку присяжних, зобов’язана повідомити суд про обставини, що унеможливлюють її участь у здійсненні правосуддя, у разі їх наявності.

Присяжні є суб’єктами декларування

Відповідно до підпункту «ґ» пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді) відносяться до суб’єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення.

Для заповнення декларації присяжним необхідно завчасно отримати електронний цифровий підпис або кваліфікований електронний підпис.

До розгляду яких справ залучаються присяжні?

У цивільних справах розглядають справи про:

        − обмеження, поновлення цивільної дієздатності особи або визнання недієздатною;

 • визнання особи безвісно відсутньою чи померлою;
 • усиновлення;
 • надання особі психіатричної допомоги;
 • примусову госпіталізацію особи до протитуберкульозного закладу.

 

У кримінальних справах щодо злочинів, за вчинення яких передбачено довічне позбавлення волі. Такі справи за клопотанням обвинуваченого слухаються судом присяжних у складі двох професійних суддів та трьох присяжних.

Які гарантії мають присяжні?

Присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода.

За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу.     

Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається.

На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків.

 

Довідки за телефоном: (044) 202-76-88

 

Відео за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1xpfXPcWXAjSIKwjwq90aujkvPvd7Rst8/view?usp=sharing

 

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

 • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
 • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
 • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
 • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
 • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
 • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253777788)
 • Про повернення майна у власність громади міста Києва
 • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень в межах будинків №№ 5, 7, 9 на вул. Юрія Іллєнка у Шевченківському
 • Про надання громадянину Жуку Івану Петровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Левадній, 37-к у Дарницькому районі міста Києва (300194948)
 • Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва