Обмеження в роботі Київського метро будуть залежати від кількості пасажирів

Tool items

Обмеження в роботі Київського метрополітену у період локдауну будуть залежати від кількості пасажирів. 

Про це заявив сьогодні, 19 березня заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко. 

За його словами, обмеження в роботі Київського метрополітену будуть діяти залежно від кількості пасажирів. «Будуть вводитися обмеження щодо входу до станцій метрополітену, щоб уникнути масового скупчення людей, як у вестибюлі, так і в рухомому складі. Якщо велика кількість людей в ранкові або вечірні години пік, - частина дверей у вестибюлі станцій буде закриватися, і відповідно потік людей буде мінімізуватися», – зазначив Володимир Бондаренко. 

Секретар Київської міської ради додав, що наземний громадський транспорт буде працювати в половину свого навантаження. «Він буде працювати з обмеженнями. Конкретно у ньому можуть знаходитися тільки частина людей відповідно до половини місць, визначених технічним паспортом», – повідомив заступник міського голови.

Нагадаємо, за словами мера Віталія Кличко, з 20 березня по 9 квітня Київ запроваджує суворі карантинні обмеження.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.09.2020 № 460/9539 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про деякі питання розробки, затвердження та реалізації містобудівної документації в місті Києві
  • Про передачу громадянину Шинкаренку Валентину Романовичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вуликовій, 17 у Дарницькому районі міста Києва (418289868)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАКСИМУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Воскресенській, 7 у Дніпровському районі міста Києва (343922200)
  • Про відмову громадянці Шабаш Галині Антонівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення індивідуального садівництва на вул. 206-тій Садовій, діл. 5 (ГО «СТ «Приозерне») у Дніпровському районі міста Києва (350148447)
  • Про присвоєння назви проїзду у Печерському районі міста Києва