Ніч проти 30 березня пройшла відносно спокійно, працює інфраструктура, для громадського транспорту відкрили Південний міст

Tool items

Ніч проти 30 березня у Києві пройшла відносно спокійно – під звуки сирен та канонади приміських боїв. Після завершення комендантської години місто продовжує жити в режимі воєнного часу: працює інфраструктура: комунальники, транспортники, медики та рятувальники. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Містянам надаються усі комунальні послуги. У столиці працює комунальний транспорт, продовольчі магазини, аптеки, банки, заправки, автосервіси, міні-ярмарки та столичні ринки.

Для автомобільного сполучення лівого й правого берега Києва працюватимуть сьогодні Північний та Дарницькі мости.

«Традиційно звертаюсь до водіїв, аби пропускали машини «швидкої» та машини з гуманітарною допомогою», – наголосив Микола Поворозник.

Він розповів, що відсьогодні, 30 березня для громадського транспорту відкривається Південний міст. Зокрема, через міст курсуватимуть автобуси №22 від вулиці Медової до вулиці Тростянецької та №91 від вулиці Анни Ахматової до станції метро «Голосіївська».

Микола Поворозник нагадав, що з 28 березня АТ «Укрзалізниця» запустила у столиці кільцевий маршрут електрички, який проходить житлові масиви Борщагівка та Сирець, а також на доступній відстані від масиву Оболонь. Під розклад міської електрички відкоригуються автобусні маршрути А59 та А61, які з Райдужного масиву та вул. Милославської будуть підвозити пасажирів до залізничної платформи «Троєщина».

Усю необхідну для себе інформацію про життя столиці отримуйте на сайті міста та в додатку «Київ цифровий».

Він також закликав підприємців відновити роботу прокатного транспорту:

«Місто поступово оживає, починає працювати бізнес, організації та установи. Повертаються у Київ містяни, які виходять на роботу. На сьогодні громадський транспорт працює в обмеженому режимі, його рух організовано у тих місцях, де це можливо. Тому я закликаю бізнес розглянути можливість повернення на вулиці столиці прокатного транспорту та надавати послуги з велопрокату та прокату електросамокатів», – сказав Микола Поворозник.

Він додав, що електросамокати й велосипеди можуть стати гарною альтернативою для переміщення на коротких відстанях.

«Друзі! Бережіть себе! Не виходьте з дому без нагальної потреби, не порушуйте правила комендантської години. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Допомагайте тим, хто поруч! Разом переможемо! Слава Україні!» – наголосив Микола Поворозник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану