Ніч проти 30 березня пройшла відносно спокійно, працює інфраструктура, для громадського транспорту відкрили Південний міст

Tool items

Ніч проти 30 березня у Києві пройшла відносно спокійно – під звуки сирен та канонади приміських боїв. Після завершення комендантської години місто продовжує жити в режимі воєнного часу: працює інфраструктура: комунальники, транспортники, медики та рятувальники. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Містянам надаються усі комунальні послуги. У столиці працює комунальний транспорт, продовольчі магазини, аптеки, банки, заправки, автосервіси, міні-ярмарки та столичні ринки.

Для автомобільного сполучення лівого й правого берега Києва працюватимуть сьогодні Північний та Дарницькі мости.

«Традиційно звертаюсь до водіїв, аби пропускали машини «швидкої» та машини з гуманітарною допомогою», – наголосив Микола Поворозник.

Він розповів, що відсьогодні, 30 березня для громадського транспорту відкривається Південний міст. Зокрема, через міст курсуватимуть автобуси №22 від вулиці Медової до вулиці Тростянецької та №91 від вулиці Анни Ахматової до станції метро «Голосіївська».

Микола Поворозник нагадав, що з 28 березня АТ «Укрзалізниця» запустила у столиці кільцевий маршрут електрички, який проходить житлові масиви Борщагівка та Сирець, а також на доступній відстані від масиву Оболонь. Під розклад міської електрички відкоригуються автобусні маршрути А59 та А61, які з Райдужного масиву та вул. Милославської будуть підвозити пасажирів до залізничної платформи «Троєщина».

Усю необхідну для себе інформацію про життя столиці отримуйте на сайті міста та в додатку «Київ цифровий».

Він також закликав підприємців відновити роботу прокатного транспорту:

«Місто поступово оживає, починає працювати бізнес, організації та установи. Повертаються у Київ містяни, які виходять на роботу. На сьогодні громадський транспорт працює в обмеженому режимі, його рух організовано у тих місцях, де це можливо. Тому я закликаю бізнес розглянути можливість повернення на вулиці столиці прокатного транспорту та надавати послуги з велопрокату та прокату електросамокатів», – сказав Микола Поворозник.

Він додав, що електросамокати й велосипеди можуть стати гарною альтернативою для переміщення на коротких відстанях.

«Друзі! Бережіть себе! Не виходьте з дому без нагальної потреби, не порушуйте правила комендантської години. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Допомагайте тим, хто поруч! Разом переможемо! Слава Україні!» – наголосив Микола Поворозник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади міста Києва захисних споруд цивільного захисту, які перебувають у державній власності
  • Про розмір кошторисної заробітної плати, що враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, які споруджуються із залученням коштів бюджету міста Києва, коштів комунальних підприємств, установ та організацій 
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві» 
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської  ради  від  05  грудня  2024 року № 426/10234 «Про бюджет міста Києва на 2025 рік»
  • Про внесення змін до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб'єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції № 1510 на вул. Межигірській, 56-60  у Подільському районі міста Києва (727471412)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі трансформаторної підстанції № 1866 на вул. Кожум'яцькій, 12  у Подільському районі міста Києва (394184153)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ’ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування на вул. Прирічній, 1-Б в Оболонському районі міста Києва (480394840)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» у постійне користування земельної ділянки для обслуговування та експлуатації скверу на розі вул. Мокрої та площі Петра Кривоноса  у Солом'янському районі міста Києва (504939595)