Ніч проти 3 квітня у Києві пройшла спокійно: працює інфраструктура, гуманітарний штаб, здійснюється евакуація малозахищених верств населення столиці

Tool items

Після завершення комендантської години місто живе в режимі воєнного стану. Працює інфраструктура міста: комунальники, транспортники, медики та рятувальники. Містянам надаються усі комунальні послуги. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Забезпечено водопостачання та водовідведення, теплопостачання в соціальних установах, електропостачання та зв'язок є у всіх районах столиці. У столиці працює комунальний транспорт, аптеки, банки, заправки та зоомагазини та багато інших об'єктів торгівлі та обслуговування», – сказав Микола Поворозник.

Для автомобільного сполучення лівого й правого берега Києва працюватимуть сьогодні Північний та Дарницький мости. Для громадського транспорту відкритий Південний міст.

«Традиційно звертаюся до водіїв пропускати машини «швидкої» допомоги та машини гуманітарної допомоги», – наголосив Микола Поворозник.

У Києві працює Гуманітарний штаб, який, крім накопичення резерву, забезпечує медикаментами, продуктами і предметами першої необхідності насамперед тих, хто найбільше цього потребує. Одиноких і людей літнього віку, осіб з інвалідністю, матерів з маленькими дітьми.

«З початку повномасштабного російського вторгнення містяни отримали понад 47 тисяч продуктових наборів першої необхідності та біля 42 тисячі гарячих обідів. Біля 16 тисяч киян отримали соціальні послуги, в тому числі послуги обслуговування на дому», – розповів Микола Поворозник.

На сьогодні місто евакуювало спецрейсами майже 7000 киян із малозахищених верств населення. Серед них 270 киян евакуйовано до Європи у рамках Австрійсько-Німецької евакуаційної місії.

«За три спецрейси, організованих спільно міською владою, евакуаційною місією та волонтерами, до Австрії та Німеччини виїхало вже 770 осіб. Вони зможуть перебувати в Європейському Союзі терміном до року, а у разі продовження війни – ще два роки», – сказав перший заступник голови КМДА.

Місто проводить евакуацію в першу чергу дітей з інвалідністю, літніх людей, дітей-сиріт та їхніх опікунів.

«Звертаюся до всіх містян – не виходьте з дому без нагальної потреби, не порушуйте правила комендантської години. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Допомагайте тим, хто поруч! Разом переможемо! Слава Україні!» – наголосив Микола Поворозник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Братиславській, 12 у Деснянському районі міста Києва (625974474)
  • Про деякі питання діяльності загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 193 з поглибленим вивченням української мови і літератури» Подільського району м. Києва
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (440536446)
  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 11» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про виплату громадянці Даманській Валентині Григорівні одноразової матеріальної допомоги за належну для одержання земельну ділянку