Ніч проти 29 березня у Києві пройшла спокійно, працює інфраструктура, продовжується озеленення, інженери обладнали Wi-Fi майже 700 укриттів

Tool items

Ніч проти 29 березня у Києві пройшла спокійно. Після завершення комендантської години, час якої відучора змінено з 21:00 до 6:00, місто живе в режимі воєнного часу. Працює інфраструктура міста: комунальники, транспортники, медики та рятувальники. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Містянам надаються усі комунальні послуги. У столиці працює комунальний транспорт, продовольчі магазини, аптеки, банки, заправки, автосервіси, міні-ярмарки та столичні ринки.

Про роботу приватних закладів можна дізнатися можна у застосунку «Київ Цифровий» на мапі працюючого бізнесу.

«У столиці до Wi-Fi підключено майже 700 укриттів. Це дасть можливість школярам активно долучитися онлайн навчання, яке стартувало у столиці вчора, 28 березня», – розповів Микола Поворозник.

Микола Поворозник додав, що для автомобільного сполучення лівого й правого берега Києва працюватимуть сьогодні Північний та Дарницький мости.

«Традиційно звертаюсь до водіїв, аби пропускали машини «швидкої» допомоги та машини з гуманітарною допомогою», – сказав перший заступник голови КМДА.

За його словами, продовжується активна робота з озеленення міста.

«Попри те, що місто живе в умовах воєнного стану, у столиці проводяться роботи з благоустрою та озеленення. 700 озеленювачів прибирають зелені зони, проводять весняний догляд за деревами та кущами, видаляють аварійні та сухостійні дерева і, звичайно ж, висаджують нові», – розповів Микола Поворозник.

У теплицях вирощують квіти, які згодом висадять у столичних парках, скверах, бульварах та на площах. Не припиняють дбати і про столичні ліси.

Він закликав містян не палити сухостій, адже за це передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. Також через пожежну небезпеку заборонено ходити до столичних лісопаркових зон поза межами житлових мікрорайонів.

«Друзі, бережіть себе! Не виходьте з дому без нагальної потреби, не порушуйте правила комендантської години. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Допомагайте про тих, хто поруч! Разом переможемо! Слава Україні!» – закликав Микола Поворозник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки
  • Про розірвання договору оренди земельних ділянок від 06 жовтня 2005 року № 63-6-00295 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «ЛІВОБЕРЕЖЖЯ ПЛЮС» (559736300)
  • Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває у власності громадян Карачова Ігоря Миколайовича та Шулькова Юрія Юрійовича для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку у пров. Рощинському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (728030392)