Національна оперета України відкриває 88-й театральний сезон

Tool items

З нагоди відкриття 88-го театрального сезону в Київському національному академічному театрі оперети 17 та 18 вересня відбудуться гала-концерти.

Як зазначили в Київському національному академічному театрі оперети, 24 лютого розділило життя кожного українця на дві частини: до і після. З того часу кожен з нас працює задля перемоги над агресором – дехто зі зброєю в руках, а інші використовують для боротьби з окупантами те, що можуть і вміють найкраще: пісню, слово та невтомну працю.

«Культура і мистецтво – потужні інструменти дипломатії, поле міжнаціонального спілкування, а з початку війни – це ще один окремий фронт. З червня 2022 року Київський національний академічний театр оперети бере участь у благодійних мистецьких акціях, марафонах на підтримку України та фестивалях у Польщі, Австрії, Литві, Латвії, Швейцарії, Португалії. Ці проєкти мають для нас важливе значення, оскільки ми збираємо благодійні внески, які передаємо на ЗСУ. Загалом від початку повномасштабної війни на потреби ЗСУ було перераховано пів мільйона гривень. І ми не зупиняємося та вже готуємось до наступних подій. Віримо в те, що 88-й театральний сезон Національної оперети України стане знаковою подією в культурному житті країни. Наближаємось до перемоги та тримаємо культурний фронт», – розповіли в Київському національному академічному театрі оперети.

У Київському національному академічному театрі оперети додали, що під час гала-концертів на глядачів чекають зустрічі з улюбленими артистами, які занурять у дивовижний світ чарівного співу. Буде представлено кращі номери з улюблених оперет, таких як «Циганський барон» Й. Штрауса, «Баядера» і «Графиня Маріца», «Сільва» І. Кальмана, «Фраскіта» Ф. Легара, а також відомі світові та українські хіти.

Гала-концерти до відкриття 88-го театрального сезону відбудуться 17 та 18 вересня на великій сцені театру. Концерт на І дію (1 година 30 хвилин).

Детальніше за посиланням: http://operetta.com.ua/event/gala-kontsert-do-vidkrittya-88-go-teatralnogo-sezonu-2/.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням доріг Солом’янського району міста Києва
  • Про надання управлінню освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про поновлення фізичній особі-підприємцю Філімонову Олександру Віталійовичу договору оренди земельної ділянки від 10 грудня 2012 року № 66-6-00617 (320511014)
  • Про надання Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ОБОЛОНСЬКА 7'Я» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного будинку та прибудинкової території на набережній Оболонській, 7 в Оболонському районі міста Києва (783333397)
  • Про передачу Товариству з обмеженою відповідальністю «ДОЛЯ І КО. ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничо-технологічної бази на вул. Любомирській, 3А у Голосіївському районі міста Києва (314483092)