На Троєщині відновлять дитячий садок, який не працював майже 30 років

Tool items

758

На Троєщині відновлять дитячий садок, який не працював майже 30 років 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали відновлення дошкільного закладу освіти на вул. Закревського, 15-А в Деснянському районі. 

У цій будівлі раніше функціонував дитячий садок, але у 1992 році розпорядженням Ватутінської РДА його було закрито. Декілька десятків років тут розміщується управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації. Працівникам управління нададуть іншу будівлю на вул. С. Лифаря, 3-А, яку планується капітально відремонтувати за бюджетний кошт.  

«Прийняття цього рішення дозволить 250 дітям, мешканцям Деснянського району, щорічно здобувати освіту у сучасному навчальному закладі в кроковій доступності до будинку. У нашому районі в електронній черзі зараз знаходиться близько 1,4 тисячі дітей і ми маємо робити все для вирішення цього питання», - зазначив автор рішення, депутат Київради Михайло Буділов. 

За його словами, будівництво нового навчального закладу обходиться міському бюджету в 150-300 млн грн, тоді як на відновлення роботи цього садочку потрібна втричі менша сума коштів. 

Відповідне рішення підтримали 71 депутат.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про погодження призначення Харченка О.В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про окремі питання соціального захисту постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації, яка склалася внаслідок руйнування житлового будинку № 1/5 на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі міста Києва
  • Про створення комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 327 Деснянського району міста Києва»
  • Про визначення Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» уповноваженим банком за кредитними договорами, укладеними відповідно до Положення про порядок фінансово-кредитної підтримки молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) житла в місті Києві
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про відмову громадянину Кіященку Дмитру Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Толочанській у Деснянському районі міста Києва (635650187)
  • Про відмову громадянину Ричку Роману Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Волошковому, 7 у Деснянському районі міста Києва (201846027)
  • Про відмову громадянці Слободенюк Марині Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Моложанській у Деснянському районі міста Києва (459010296)
  • Про відмову громадянину Рукомеді Володимиру Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова у Дарницькому районі міста Києва (669010117)
  • Про надання громадянці Коломойцевій Любові Іванівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Медовій, 195 у Солом'янському районі міста Києва (350190262)