На Троєщині відновлять дитячий садок, який не працював майже 30 років

Tool items

921

На Троєщині відновлять дитячий садок, який не працював майже 30 років 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали відновлення дошкільного закладу освіти на вул. Закревського, 15-А в Деснянському районі. 

У цій будівлі раніше функціонував дитячий садок, але у 1992 році розпорядженням Ватутінської РДА його було закрито. Декілька десятків років тут розміщується управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації. Працівникам управління нададуть іншу будівлю на вул. С. Лифаря, 3-А, яку планується капітально відремонтувати за бюджетний кошт.  

«Прийняття цього рішення дозволить 250 дітям, мешканцям Деснянського району, щорічно здобувати освіту у сучасному навчальному закладі в кроковій доступності до будинку. У нашому районі в електронній черзі зараз знаходиться близько 1,4 тисячі дітей і ми маємо робити все для вирішення цього питання», - зазначив автор рішення, депутат Київради Михайло Буділов. 

За його словами, будівництво нового навчального закладу обходиться міському бюджету в 150-300 млн грн, тоді як на відновлення роботи цього садочку потрібна втричі менша сума коштів. 

Відповідне рішення підтримали 71 депутат.

-A A +A

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про затвердження Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 – 2022 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про погодження призначення Усова К. Г. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про погодження призначення Прокопіва В. В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про надання громадянину Кунаху Олександру Григоровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (370159910)
  • Про відмову громадянину Журавлю Юрію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (685340117)
  • Про відмову громадянину Вакуленку Максиму Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаража на вул. Коцюбинського, 22 у Дарницькому районі міста Києва (560601187)
  • Про відмову громадянці Коровчук Валентині Іванівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для сільськогосподарського виробництва на вул. Пухівській у Деснянському районі міста Києва (754790019)
  • Про відмову громадянину Ковтонюку Віталію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для індивідуального садівництва на вул. Соборній у Дарницькому районі міста Києва (320198305)